Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart stickad t-shirt - Säljer denhär supersnygga svarta stickad t-shirten från Zara❤️‍🔥🐆passar perfekt nu till hösten och vintern!!!(storlek L men passar mig som brukar ha s/m)
Stickad T-shirt  - Svart stickad T-shirt från Zara. Supermjuk och bra skick. Storlek M men passar S.
Stickad t-shirt - Jättefin svart stickad T-shirt i strl S från zara🫶🏻
stickad t-shirt - säljer min fina stickad t-shirt då jag ej använder den, pris kan diskuteras❤️
Svart stickad t-shirt - Super snygg svart stickad T-shirt från zara!💕
Stickad t-shirt - En stickad t-shirt från en gammal Zara kollektion. Perfekt längd och passform för dom som är XS/S men originalstorleken är L. Den är inte helt svart, lite mer grå❤️
Stickad t shirt - skitsnygg stickad t shirt från zara, använd knappt en gång ser ut som ny. perfekt nu till hösten 💞💞
Sellout 💕💕💕
Sellout 💕💕💕
Stickad svart T-shirt
Stickad svart T-shirt  - 89 Stickad svart T-shirt  - 90

Stickad svart T-shirt

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: Zara
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg svart stickad T-shirt från zara perfekt till hösten

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Polotröja grå - Fin och skön polotröja i mörkgråfärg från Zara! Har få antal noppror men skulle säga att de inte märks av när man bär tröjan. Be om egna bilder ifall det behövs 👍👍 Tröjan har hög krage och lite tightare passform.
stickad topp - jättefin stickad beige topp från nelly! slutsåld på hemsidan, aldrig använd❣️
Lindex kofta - Lindex kofta använd fåtal gånger
Stickad tröja med knappar - Säljer min stickade grå tröja med knappar från Gina tricot💗 pris kan diskuteras
sååå fin stickad tröja med polokrage - wooooww🌸✨🩵❤️‍🔥🫦
Flätad stickad tröja  - Suuuper populär och snygg stickad tröja med flätade armar som detaljer från Zara i storlek s men passar även m då den sitter mer oversized ☺️
Polo tröja - Snygg tröj från hm!