Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinter jacka - Bra skick
Vinter jacka - Jättefin jacka i bra skick men är för liten och används inte längre🙌🏻💕
Vinter jacka - Varm jacka från lager 157 som funkar som både vinter jacka och höst jacka. Säljer då jag inte har någon användning för den längre. Jackan är som ny så inga slitningar eller liknande.
Vinter jacka - Super fin vinter jacka som är köpt på Zara, använd två vintrar men inga defekter förutom att hängaren är trasig💕
Vinter jacka - Super fin svart vinter/puffer jacka! Jätte fint skick förutn att en knapp åkt av, kan skicka bild om det behövs😇 Köpt för över 1000kr på NK
Vinter jacka  - Säljer min vinter jacka pga att den inte kommer till användning längre. Den är lagom lång och är varm och skön🤍
Vinter jacka - Jackan är justerbar och sitter väldigt fint💓perfekt som en vinter jacka. Den är köpt i storlek xs men sitter bra på s också. Används väldigt få gånger😊 tryck inte på köp nu!
Vinter jacka
Vinter jacka - 89 Vinter jacka - 90 Vinter jacka - 91

Vinter jacka

Storlek: 164
Kategori: Jackor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd men i jätte bra skick och inga skador , barn storlek 164

Fawzi Agha
Fawzi Agha
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen
J.lindberg field jacka - Säljer nu denna riktigt schyssta field jacka från J.lindberg. Storlek M och modellen är 183 och väger ish 68kg. Hör av er vid minsta fråga! //degge
Grå herno jacka med hög krage - Säljer en grå herno pufferjacka med hög krage och quiltad design. perfekt både för kyligare dagar och sommarkvällar. Den är lätt vadderad och har trekvartsärmar för en modern look. Den har lite sminkfläckar uppe vid kragen på insidan. Som går att tvätta bort🥰 storlek xs/S