Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå pufferjacka med fuskpäls  - Säljer en mörkblå pufferjacka med huva och snygg fuskpäls runt kanten. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två praktiska sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst vinterlook.
Mörkblå pufferjacka med fuskpäls - Snygg mörkblå pufferjacka från Tindra med fuskpäls på huvan, guldfärgade knappar och dragkedjor. Jackan har quiltad design, två snedställda fickor med dragkedja och en extra ficka på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en cool, urban vibe.
SÖKER Mörkblå pufferjacka Abercrombie - SÖKER S-L Snygg mörkblå pufferjacka från Abercrombie & Fitch med avtagbar huva och fuskpäls. Jackan har ribbade muddar, knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön passform.
Blå pufferjacka med fuskpäls från H&M - Säljer en blå pufferjacka från H&M med mysig fuskpäls på huvan. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig look.
Mörkblå teddyjacka med fuskpäls - Säljer en mörkblå teddyjacka med stor krage i fuskpäls. Jackan har två bröstfickor med knappar och en croppad passform. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look.
Mörkblå pufferjacka - Säljer en glansig mörkblå pufferjacka från Ragwear i storlek XS. Jackan har huva, dragkedja och en cool detalj med rosa inslag på axeln. Perfekt för kalla dagar och riktigt streetig look.
Mörkblå pufferjacka från DesignbyAmor - Säljer en supersnygg mörkblå pufferjacka från DesignbyAmor i storlek S. Jag är ca 166/167 lång 💕
Mörkblå pufferjacka med fuskpäls
Mörkblå pufferjacka med fuskpäls - 0 Mörkblå pufferjacka med fuskpäls - 1 Mörkblå pufferjacka med fuskpäls - 2

Mörkblå pufferjacka med fuskpäls

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå pufferjacka från American Eagle med huva som har vit fordring och fuskpäls. Liknar de eftersökta jackorna från abercrombie & fitch och från Hollister!! Inga defekter som jag kan hitta!! Passar perfekt till hösten. Jag bär storlek XS som preferens och jag skulle säga att den är storlek XS-M men det står M på taggen. Skriv för fler bilder!

Yrsa Lindblad
Yrsa Lindblad
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön h&m jacka  - Säljer en grön overshirt med broderade detaljer som fågel, orm och rosor. Jackan har snörning i midjan, stora fickor och tryckknappar. Perfekt för dig som vill ha en unik och cool look med lite army-vibe. Jättesnygg slutsåld. Pris kan diskuteras. Tryck på köp nu så försöker jag posta samma eller dagen efter❣️❣️
Moose Knuckles  - Säljer en mörkblå dunjacka från Moose Knuckles med fluffig ljus päls på huvan. Jackan har flera snygga detaljer som silverfärgade knappar, dragkedjor och logotyp på ärmen. Broderad insida med hockeymotiv. Perfekt för kalla dagar.
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Svart träningsjacka från Lululemon - Helt ny senaste modellen av Lululemon. Prislappen är kvar, och dustbag följer med!❤️
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Fjällräven Expedition Down lite W - XS - Dags o sälja min fina Fjällräven jacka🌟 Jackan är i storlek XS dam, färgen deep forest (syns inte så bra på bilderna i ljuset). Det är alltså en av de ”nyare” modellerna. Köpte jackan vintern 2023 och den är välanvänd men fortfarande i fint skick. Dunet vid armvecken är aningen tunnare och överlag är den såklart inre lika flyffig som en nyinköpt, men märker ingen skillnad i utseende eller värme! Den har inga revor osv, se sista bild för aningen missfärgad ”plupp”😇 skriv privat för frågor/bilder!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson