Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
BRAND OF ROSES varisity jacket - Brand of roses varsity jacket brown, i storlek S  Köptes i somras och inte använd sen dess. Jag har haft på mig den drygt 10 gånger och den är i samma skick som en ny. Passar mig i lite oversized fit (175cm)
Varsity Jacka  - Gör intressekoll på denna supercoola varsity jacka. Från Aelfric Eden och inte köpt på rea, så alltså köpt för runt 1100 kr. Använd endast ett fåtal gånger men använder inte längre. Inga defekter och jackan ser som ny ut. Skriv gärna för fler frågor ❤️
Varsity jacka - Jacka från bohoo knappt använd Sitter snyggt och passar vem som Beroende på passform
Varsity jacka  - En ny varsity jacka som ej kommer till användning, köpt förra året i london.
Brand of roses varsity jacka
Brand of roses varsity jacka - 89 Brand of roses varsity jacka - 90 Brand of roses varsity jacka - 91

Brand of roses varsity jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Brun

799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästan helt ny, använd få gånger. Skitsnygg jacka som passar de mesta. Läder på armarna och en otroligt skön passform Typ Helt ny, endast använd 5 gånger. Original pris är 2200 kr.

Emil Berkowicz
Emil Berkowicz
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Moncler Cardigan  - Säljer en svart quiltad bomberjacka från Moncler. Jackan har puffad front i dun och stickade ärmar samt rygg. Fyra fickor framtill och dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Snygg och stilren modell som passar till mycket.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Herno jacka med pälskrage  - Säljer en grå pufferjacka från Herno med quiltad design och mjuk brun bäverpäls på kragen. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två sidofickor. Jackan är gjord i 100% ull. Nypris ligger mellan 13000-20000kr. Den är använd enstaka gånger och är fortfarande som ny. Storlek 50 sitter som en hyfsad M kan eventuellt även passa L.
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen