Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Calvin klein jacka - Svart glansig snygg jacka från calvin klein, som ny utan några defekter💕
Calvin Klein jacka  - har använt några gånger men är som ny, skriv privat om ni har frågor ❤️🙏
CALVIN KLEIN JACKA - En skön och gosig jacka, som håller dig varm under hela vintern! Den är helt glansig, enfärgat och har en logga vid högra bröstet. Passformen är  slim fit. Säljer pågrund av att den inte kommer till någon användning. Den är även helt slutsåld!
Calvin Klein jacka - Säljer denna trendiga vinterjackan från märket Calvin Klein.
Calvin Klein jacka - Säljer min jättevarma glansig pufferjacka från Calvin Klein med CK-logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja och är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och ger en cool vibe till din outfit❤️❤️ pris går alltid att diskutera!!
calvin klein jacka - fin jacka som är tunn
Calvin Klein jacka  - Super skön vinter jacka i svart från Calvin Klein den är i strl M/L men passar S  Stor luva💗
Calvin klein jacka  - är helt ny har aldrig använt, lappar kvar, lång modell. Skriv privat för frågor ❤️🙏
Calvin Klein jacka
Calvin Klein jacka  - 89 Calvin Klein jacka  - 90 Calvin Klein jacka  - 91

Calvin Klein jacka

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Calvin Klein
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina jacka från Calvin Klein som är sparsamt använd. INGA DEFEKTER, den är så gått som ny. Stl xs. Nypris ca 2000kr

Clara Johansson
Clara Johansson
(13)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.