Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jacka  - Säljer denna vinterjacka från zara som jag köpte här på Plick som aldrig kommit till användning.  Den har inga defekter och är som ny. Det går att ta av ärmarna så att det blir som en väst om man vill det. Hör av er för för fler bilder!!🥰
Zara jacka - Säljer min puffer jacka från zara då den inte används<3 nypriset är 500🤍
Jacka från Zara - Säljer min fina jacka från zara inköpt förra året. Jättefin skinnjacka men den kommer tyvärr inte till användning mer, storlek L men den är liten i modellen så passar en S😊 ( jag har vanligtvis alltid s)
Jacka zara - Säljer denna snygga jacka från zara, inte mina bilder men skriv för fler bilder
Zara jacka  - Snygg slutsåld jacka från zara i storlek S.
Zara jacka - Marinblå pufferjacka från Zara med gömd huva och snygga guldfärgade dragkedjor. Jackan är quiltad och har två fickor framtill samt dragkedjor vid ärmsluten. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren, figurnära passform.
Zara jacka  - Jättefin Zara jacka med fina detaljer. Superfint skick.
Zara jacka
Zara jacka - 89 Zara jacka - 90

Zara jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna zara dunjacka då den inte kommer till användning längre! Den är från förra året och går inte att köpa längre! Bra skick

Julia Gustavsson
Julia Gustavsson
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
Grön h&m jacka  - Säljer en grön overshirt med broderade detaljer som fågel, orm och rosor. Jackan har snörning i midjan, stora fickor och tryckknappar. Perfekt för dig som vill ha en unik och cool look med lite army-vibe. Jättesnygg slutsåld. Pris kan diskuteras. Tryck på köp nu så försöker jag posta samma eller dagen efter❣️❣️
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
Svart Moncler cardigan jacka  - Moncler cardigan jacka: En fin jacka inför vinter som värmer ordentligt, kan ochså vara en perfekt julklapp nu inför julen. Den passar även både för herrar och damer. Storlek M. Hör av dig om du är intresserad!!😁