Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Höst kappa - Säljer en mörkblå skepparkavaj med dubbelknäppning och stora slag. Jackan har långa ärmar med knappdetaljer vid mudden och en boxig, lite loose passform. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist.
Höst kappa  - Jättefin kappa från Lindex 😘😘😘
Höst kappa  - Stilren marinblå kappa från Gina Tricot med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en rak och lite boxig passform, långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt ull-liknande material. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel stil.
Höst kappa saint tropez - Köpte denna förra vintern men inte kommit så mycket till användning, den var åt det dyrare men vill bara få något för den då den bara hänger i garderoben! Bra skick <3
Superfin höst kappa - Perfekt höstkappa från designbysi! Storlek M💕
Y2k höst kavaj-kappa  - Dolda innerknappar , figursydd och mycket smickrande! Längd 85 cm  Armhåla- armhåla 47 cm  Axel-Axel 38 cm  Armlängd 61 cm
Marinblå vår/höst kappa med guldfärgade knappar - En super fin jacka som är från Hampton republic säljer då den är liten på mig tyvärr. Den är väldigt skön och snygg till våren och hösten. Inga defekter💘
Höst-kappa - En kort, fin och varm höstkappa som inte har kommit till användning då jag har en annan liknande. ( obs. Den ser gulare ut på kameran än vad den är) den är använd 2 gånger men har inga defekter eller tecken på användning. Köpte i butik för 469kr🫶🏻
Höst kappa
Höst kappa - 89

Höst kappa

Storlek: xs/s
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin kappa som är perfekt nu till hösten!

Elsa Gomilsek
Elsa Gomilsek
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen
Grön vindjacka från Colmar - Snygg grön vindjacka från Colmar med huva och dragkedja i vitt och rött. Jackan har två fickor med dragkedja och en broderad Colmar-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Jackan är vindtålig samtidigt som den är lite varmare
J.lindberg field jacka - Säljer nu denna riktigt schyssta field jacka från J.lindberg. Storlek M och modellen är 183 och väger ish 68kg. Hör av er vid minsta fråga! //degge