Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Träningsjacka - Snygg svart jacka med huva, perfekt för kyliga dagar. Jackan har en rosa dragkedja och rosa kant nedtill. Säljer pga den ej kommer till användning! Kontakta vid frågor💗Stolek 158 men sitter som Xs!
 träningsjacka - Säljer en svart och grå träningsjacka från H&M i storlek 170. Jackan har en dragkedja i rosa och en huva. Perfekt för träning eller som en lätt jacka under hösten. Ärmarna är långärmade och materialet känns mjukt och bekvämt.( dock att ena fickan går inte att stänga)
Svart träningsjacka med huva - Säljer en svart träningsjacka med dragkedja och huva. Jackan har en slim passform och är perfekt för utomhusaktiviteter. Den är tillverkad i ett syntetmaterial som ger bra rörlighet och komfort. Perfekt för kyligare dagar när du vill hålla dig aktiv.
Tränings jacka  - Lululemon liknande jacka som är super skön att gå runt hemma men såklart också snygg att träna i.
Träningsjacka - Har endast använts fåtal gånger och är fortfarande i bra skick. Kontakta för frågor 😊
Träningsjacka - Jacka i polyester från Sisters & seekers, väldigt snygg och har en lös passform. Tryck framtill och på ryggen, har även fickor vid sidorna. Det står ingen storlek men sitter som en L, endast använd en gång 🖤
Träningsjacka
Träningsjacka  - 89

Träningsjacka

Storlek: 38/40
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Träningsjacka Från h&m. Storlek 38/40

Elma
Elma
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
moncler jacka  - SÄLJER EJ FÖR 123kr GE BUD intressekoll!!! svart moncler jacka storlek 14 i barnstorlek men passar mig som har xs/s. har inte kvitto eller tillbehör kvar men den är äkta. mycket bra skick
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
J.Lindeberg Cardigan  - Sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Perfekt höst jacka | Skick 8/10 inga defekter | Storlek L men passar S och färgen svart | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.
Grön vindjacka från Colmar - Snygg grön vindjacka från Colmar med huva och dragkedja i vitt och rött. Jackan har två fickor med dragkedja och en broderad Colmar-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Jackan är vindtålig samtidigt som den är lite varmare