Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Quiltad mörkgrå jacka från Zara - Säljer en oversized quiltad jacka från Zara i mörkgrå. Den är i superbra skick och knapppt använd💕
Mörkgrå cardigan jacka från Zara - Säljer en mörkgrå poncho jacka från Zara. Jackan har en loose passform med breda ärmar och knappar framtill. Perfekt att slänga över en polotröja för en chill och snygg look. Ribbad kant vid hals och nederdel.
Mörkgrå jacka från 157 - Snygg mörkgrå jacka från 157. sann i storleken och inte så använd.
Mörkgrå colmar jacka - Säljer min mörk gråa colmar jacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har en liten defekt på ena ärmen, som finns på bild. dragkedjan på ena fickan fungerar ej och går inte att stänga. Perfekt för kalla dagar.
Mörkgrå kappa - Mörkgrå kappa från zara i storlek 164 men passar mig som vanligtvis har S
Ny mörkgrå jacka från Fjällräven - Säljer min heeelt nya fjällräven jacka i färgen basalt. Köpte den för nypris 7500 men säljer den då jag hitta en annan färg som passar mig bättre. Storleken är en Men S och passar jättebra, då jag generellt sätt är S i storlekarna jag har. Prislappen är även kvar men har bara klippt bort den! De andra lapparna i jackan är såklart också kvar då den är helt ny, köptes för ungefär två veckor sen
Mörkgrå jacka - Mörkgrå vårjacka i storlek M från Geddes & Gillmore.
Mörkgrå jacka
Mörkgrå jacka  - 89

Mörkgrå jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg jacka från Zara, oanvänd 💓

edith berglund
edith berglund
(105)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Fieldjacket - Tja. Säljer denna Fieldjacket från Martin Asbjørn och köptes för 3499 kr. Storlek M. Extremt fint skick, inga defekter alls. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
Grå vindjacka från Under Armour - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja och logga på vänster sida. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-aktiviteter. Materialet är lätt och känns sportigt.