Måns

Corvidae Puffer

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min corvidae puffer. Jackan är aldrig använd, endast testad av mig. Luvan och ärmarna går att ta bort. Priset är ej hugget i sten, men med tanke på att den inte finns att köpa just nu har jag valt att lägga upp den för 3000

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Colmar Vinterjacka i Nyskick - En sprillans ny colmar vinterjacka! Självklart äkta som allt annat vi säljer💫 Nypris 3000-4000kr.
Röd Zara Jacka - Köpt på vinted, säljer då den är förliten för mig. Lite löddrig men inget man tänker på!💕💕
Grön vårjacka  - Snygg grön croppad jacka med dragkedja framtill och markerad midja. Jackan har långärmade ärmar, ståkrage och coola sömdetaljer längs kanterna. Perfekt till jeans och ger en chill vibe till din outfit.
J.Lindeberg Jacka - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek M, Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1599 kr
Svart dunjacka från Fjällräven - Svart dunjacka från Fjällräven med klassisk logga på bröstet. Jackan har en hög krage, huva och gula detaljer på dragkedjorna. Puffig modell som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell vinterjacka. inga tecken på använd och ca ett halvår gammal
Grå quiltad jacka från Zara - Quiltad jacka från Zara i grå manchester med vågigt mönster. Jackan har två stora fickor framtill, hög krage och dragkedja. Den har en loose passform och är perfekt för dig som gillar chill och trendig stil.
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och två fickor med dragkedja. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och är perfekt för kalla dagar. Den har hel dragkedja framtill och en snygg logga på ärmen. Passformen är normal och jackan är riktigt lätt och skön. Storlek 42 vilket motsvarar xs-s
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.