Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
KAPPA - Perfekt kappa nu inför våren🌼 Knappast använd, inga defekter🌼
Kappa - Kappa från H&M som inte säljs längre
Kappa - Perfekt kappa inför hösten. Knappast använd. Inga defekter💞
Kappa - Lite längre svart  kappa, säljer då den inte används, storlek 34❤️
Kappa - Säljer denna vårkappan ifrån H&M. I nyskick
Kappa - Jätte fin enkelt jacka . Den är varm . Har dragkedjan framme och knappar .två fram fickor med dragkedja .storlek 34 .men det passar som storlek smal också.även som smal medium.längd på jacka är 77cm och arm är 63cm
Kappa - Superfin oliv/mörkgrön kappa som inte längre kommer till användning! Strl 34
Kappa - Kappa ifrån H&M i wool blend (premium selection) med slit i bak, säljer då den tyvärr är för liten för mig. Fattas en knapp på insidan (se bild) men tillkommer extra knappar man kan sy på själv om det önskas. Nypris ca 1300kr.
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 91

Kappa

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: H&M

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin ljusrosa kappa från HM i 50% ull. Storlek 34🖤 några små knappt märkbara fläckar.

Filippa
Filippa
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Trenchcoat  - Använder ej
Kappa/cardigan  - Säljer denna kappa från gina i storlek xs men passar även s. Den är i väldigt bra skick!
poncho - Snygg vit / ljus / beige / cremefärgad poncho med knäppning framtill med fyra knappar och ett matchande bälte i midjan. Jättefint skick och är inte använd. Köpt på Vinted men skulle gissa att den är från Gina tricot eller Nelly (som säljer likadana)🥰 står inte storlek men passar XS-L då man själv knyter i midjan
Pälskappa - Superfin beige kappa med stor fluffig päls på kragen. Jackan har två stora fickor framtill samt knappar. Perfekt för höst och vinter när du vill vara både varm och snygg. Det är två små fläckar på jackan som är inringade på bilderna! Den svarta är på baksidan av armen och den andra är typ vid knapparna så det är inget som syns jätte tydligt☺️