Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun skinnjacka med teddyfoder - Säljer en snygg brun skinnjacka med mysigt teddyfoder. Jackan har en klassisk design med dragkedja och två fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin varma och stiliga look. Jackan har en liten skada nertill vid dragkedjan, inget som märks av. Köpt för ca 2 år sedan, däremot använd ett fåtal gånger. Jackan är från Zara
Svart oversized skinnjacka - SÖKER!! Söker denna skinnbomberjackan från HM i storlek L/XL🩷
Oversized skinnjacka  - Ljusbrun oversized skinnjacka! Perfekt till hösten och vintern😍
Skinnjacka oversized - Stor skinnjacka vintage. Super snygg till vintern.
Svart oversized skinnjacka med knappar - Snygg svart skinnjacka med stora knappar och en cool, oversized passform. Jag har stolek s i dem flesta jackor så jackan sitter oversized på mig
Oversized skinnjacka - Oversized skinnjacka i storlek 36, bra skick.
Svart pufferjacka med teddyfoder - Säljer en svart pufferjacka med teddyfoder och huva. Jackan har långa ärmar och stängs med knappar. Perfekt för kyliga dagar med sin kombination av puffer och teddy för extra värme. är som helt ny dock så kan dragkedjan krångla lite ibland men det ska nog inte vara några problem!
Oversized skinnjacka med teddyfoder
Oversized skinnjacka med teddyfoder - 89 Oversized skinnjacka med teddyfoder - 90

Oversized skinnjacka med teddyfoder

Storlek: L
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Överfet skinnjacka med coola detaljer i kragen liksom. Najs storlek så att man får plats med en tjcok tröja under. Passar alla! Köpt second hand men i bra skick förutom att den har hål i fickorna :(

olgaker
olgaker
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.