Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit dunjacka - Snygg vit dunjacka med knappar. Tunnt material och lätt att matcha med olika outfits. Okänt märke och storlek men passar mig som vanligtvis har S
Vit dunjacka - Jag säljer min superfina vita jacka från Gant. Den är köpt för nåt år sedan och knappt använd så den är i nyskick. Säljer pga. att den knappt kommer till användning. Kontakta mig vid intresse. Köparen står för frakten💕
Vit dunjacka från Moncler - Säljer en stilren vit dunjacka från Moncler med knappar framtill. Jackan har långa ärmar och en quiltad design som ger en snygg look. Perfekt för kyligare dagar.            Nypris: ca-8000kr, sparsamt använd, passar personer med M och L
Vit dunjacka från Colmar - Säljer min älskade vita dunjacka från Colmar i mycket bra skick, köptes förra vintern.🌟 Den har någon liten fläck men inget som är märkbart! Den är i storlek 46, (italiensk storlek) men är liten i storleken! Nypris 5 500kr🫶🏻🤍
Vit dunjacka från Levi's - Säljer en snygg vit dunjacka från Levi's med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare dagar. Den är lätt och bekväm att bära, vilket gör den till ett utmärkt val för både stad och natur. Nypris 2000kr 💕 skriv om frågor och funderingar
Vit dunjacka från Uniqlo - Säljer en lätt och smidig vit dunjacka från Uniqlo. Jackan är quiltad med horisontella sömmar, har rund halsringning och stängs med tryckknappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och enkel att bära med sig.
Vit dunjacka  - Superfin jacka
vit dunjacka
vit dunjacka - 89 vit dunjacka - 90

vit dunjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Vit

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

vit dunjacka från zara. storlek L. inga stora defekter förutom smink vid luvan och några rivmärken som man kan se på sista bilden.

lamis_
lamis_
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Zara bomberjacka  - Bomberjacka i mockaeffekt från Zara som inte kommer till användning tyvärr! ❤️
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart träningsjacka från Lululemon NY - NY Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har högt krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Köpt utomlands därav priset :-)
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Colmar jacka - Riktigt fet Colmar jacka perfekt till vintern, storlek 44 vilket passar ca S. Två väldigt små hål på ena armen som syns i bild 4.  Modellen på bilden är 179.
Overshirt från John Henric  - Overshirt från John Henric i mycket bra skick