Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Felicia Wass
Felicia Wass
 - 89  - 90

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Calvin Klein

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg calvin Klein topp! (Äkta) använd 1-2 gånger! Köpt från bubbleroom. Nypris 349 kr, jag säljer för 150 kr. OBS-katt finns i hemmet!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd ribbad topp med volanger från Zara - Superfin vinröd topp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har snörning framtill som ger en snygg touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart spetsig body - Body från Hm som är helt slutsåld. Helt ny utan prislapp, endast testad! Storlek 75B
Glittrig volangtopp från Zara - Supersnygg glittrig svart topp från Zara med volangdetaljer längs sidorna och nederkanten. Toppen är ärmlös och har en ribbad struktur. Perfekt till nyår!! Storlek M men passar xs och s
Svart tight topp med rund hals - En svart, tight topp med korta ärmar och rund, djup ringning. Sitter figurnära och är enkel att matcha med olika outfits. Troligen i bomull eller polyester för en stretchig känsla. Perfekt basplagg för garderoben.
Fest topp - Super fin topp💓💓💓Säljer då jag har flera liknande!!
Halterneck topp - Såå snygg satin topp som inte går att få tag på!