Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön spetstopp - Grön spetstopp från Gina.
Grön spetstopp - Nyskick och finns bilder med den på, så skriv isåfall. Säljer även den svarta på bild två men detta är annonsen för det gröna. Skriv vid frågor osv!💓
Grön spetstopp - Topp från Lindex kollektion Holly Whyte Storlek M Aldrig använd Nypris 499kr  Rök och djurfritt hem!
Grön spetstopp - Jättefin grön topp med spets. Stretchigt material, inga defekter💓💐
Grön spetstopp från H&M - Säljer en grön kortärmad spetstopp från H&M. Toppen är tillverkad i ett vackert spetsmaterial och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look.
Isabella
Isabella
Grön spetstopp
Grön spetstopp  - 0 Grön spetstopp  - 1 Grön spetstopp  - 2 Grön spetstopp  - 3 Grön spetstopp  - 4

Grön spetstopp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön spetstppp från Fiorella, tillverkad i Italien. Något stor på mig så får tyvärr sälja vidare denna fina till någon som kommer använda den mer </3

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glittrig korsett med blommönster - Säljer en svart korsett med silverglittrigt blommönster och markerade sömmar. Toppen har formade kupor och justerbara axelband. Materialet är glittrigt och ger en lyxig vibe, perfekt för att sticka ut. Blommönstret är detaljerat och hela korsetten har en snygg, tight passform.
Vintage y2k Grön paisley linne/klänning från Gina Tricot - Färgstark linne med paisleymönster i grönt, och lila från gammal Gina Tricot. Längre topp/klänning. Strl 38 men passar 36 också.
Hm body  - Snygg svart linnebody med smala axelband och djup v-ringning framtill. Stilren och enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är stretchigt och följsamt för en bekväm passform.
Topp från VENDERBY’S - Helt oanvänd topp från VENDERBY’S i str XS/S. Lappen är kvar. Köpt för 600kr
Svart spetsblus från Hallhuber Donna - Supersnygg svart blus i transparent spets från Hallhuber Donna. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett detaljerat spetsmönster med fina kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Spets body i Burgundy  - Oanvänd spets body med låg v ringning i en fin Burgundy färg från HM
Svart glättad linnetopp med spets från zara  - Populär topp från zara! Lappar å allt kvar, säljer då den inte passar mig!Supersnygg svart linnetopp med glättad finish och spetsdetaljer längs axelbanden. Toppen har en djup v-ringning och tunna axelband med transparent spets som ger en extra touch. Perfekt för dig som gillar en chic och trendig look.