Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tajt topp S - Storlek S Gina tricot använt 1 ggn  Köptes i februari Vitbeige
Topp  - såå snygg topp med knappar från Nelly 🥰
Topp - Säljer denna super fina toppen som är perfekt inför sommaren
Topp  - Fin topp från NA-KD, endast använd en gång.
Topp med en arm - Beige topp med en arm och polo krage, knappt använd
Miranda

Topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina sommartopp som är köpt på Plick! Perfekt till sommarn

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Viral Zara topp  - Helt oanvänd jättefin satin topp som är slutsåld, köpte fel storlek💕
Ljusblå volangig blus med knyt - Supersöt ljusblå blus med volanger och v-ringning. Toppen har omlott-design framtill och knyt i nacken.
Blårandig blus med puffärmar - Säljer en blårandig blus med puffiga kortärmar. Toppen har knappar framtill och snörning i ryggen för extra snygg passform. Tillverkad i mjuk bomull. Söt krage och figurnära siluett.
Eftertraktad ribbad Zara topp - Säljer denna snygga Zara toppen som inte finns att köpa längre
Beige offshoulder stickad topp - Säljer en beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar från Nelly i storlek S.
Mörkblå spets-bh med blommig detalj - Snygg mörkblå bh från intimissimi med vacker blommig spets i vitt längs kupor och axelband. Ger en lyxig känsla och har en feminin design med fina spetskanter. Perfekt för dig som vill ha något extra under kläderna. Den är i storlek 75 C och har inga defekter alls💙 köptes nyligen!
Vit satinlinnetopp med spets från M&S - Supersnygg vit linnetopp i satin från M&S med svarta spetsdetaljer längs urringningen och axelbanden. 💕passar som storlek s