Alla kategorier > Toppar
TyvÀrr Àr denna annons redan sÄld men du kanske ser nÄt du gillar bland dessa?
Vit blus - SĂ€ljer en söt vit blus med bubbligt material och korta Ă€rmar frĂ„n Gina Tricot💞 Blusen har en volangkant och en knytning i midjan. Har anvĂ€nt fĂ„tal gĂ„nger!
Vit blus - SÀljer en luftig vit blus med v-ringning och fina spetsdetaljer vid bröstet och nederkanten. Blusen har trekvartsÀrm med lÀtt puff och Àr tillverkad i ett tunt, skönt material som ger en avslappnad och frÀsch look. Köpte den frÄn gina Young och endast anvÀnd en gÄng.
Vit blus - SÀljer en söt vit blus med volangdetaljer!!
Vit blus  - Supersöt vit blus! Endast anvÀnt 3 gÄnger
Vit blus - SÀljer en söt vit blus med volangdetaljer och broderat mönster. Perfekt för varma dagar eller sommarens fester.
Vit blus - Den Àr i stel M men passar mig som rÀ Xs/S.
Vit blus - Vit ifrÄn only! Tyget Àr lite prickigt
Vit blus
Vit blus - 89 Vit blus - 90 Vit blus - 91

Vit blus

Storlek: Xs
Kategori: Toppar
FĂ€rg: Vit

39 SEK

Denna vara Àr inte direkt köpbar via vÄr webplats. Ladda ner appen för att kontakta sÀljaren
Beskrivning

JĂ€ttevacker vit blus/topp perfekt till sommarenđŸ˜»â˜€ïžVet tyvĂ€rr ej vart den kommer ifrĂ„n❀

Anna
Anna
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

PÄ plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spÄrbar frakt, samt köparskydd. LÀs mer hÀr.

Om köparskyddet

Vid köp pÄ plick appliceras alltid ett köparkydd som tÀcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gÀlla mÄste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar frÄn att varan har mottagits. LÀs mer hÀr.

Mera frÄn kategorin Toppar
Visa alla
Vit korsettopp med snörning frÄn Zara - SÀljer en vit korsettopp frÄn Zara med lÄngÀrmad design och snygg snörning framtill. Toppen har v-ringad hals och figurnÀra passform som framhÀver midjan. Materialet Àr bomull och toppen har en stilren look som passar till jeans eller kjol.
Vit linnetopp med svart spets - SĂ€ljer denna spetstopp som jag aldrig anvĂ€nt dĂ„ den var för liten pĂ„ mig. Ingen etikett dĂ€r det stĂ„r vart den Ă€r ifrĂ„n eller vilken storlek det Ă€r. Men skulle sĂ€ga det Ă€r Xs-SđŸ©·
Topp Zara  - Snygg topp frĂ„n Zara i bra skick som ej kommer till anvĂ€ndning dĂ„ den Ă€r lite stor för mig😊
Prickig offshoulder topp Gina Tricot - SÀljer en vit offshoulder topp frÄn Gina Tricot med svarta prickar. Toppen har ett omlottliknande tyg som ger en snygg draperad effekt och Àr Àrmlös. Materialet kÀnns lÀtt och luftigt, perfekt för varmare dagar. Supersnygg att styla med jeans eller kjol!
Intimissmi topp  - SĂ€ljer denna populĂ€ra topp frĂ„n Intimissmi. Den Ă€r nĂ€stan aldrig anvĂ€nd💖
Topp med öppen rygg - Helt ny, jÀttebra skick sÀljer för har 2 likadana
Perfekta nyĂ„rs toppen - Snygg fest topp frĂ„n zara. Skriv för fler bilder 😚postar sĂ„ ni hinner fĂ„ till nyĂ„r.
Grön omlottopp frÄn Zara - FrÄn Zara, anvÀnd 1 gÄng