Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara topp - Hej säljer denna jätte snygga tub topp från Zara. Den har endast legat i min garderob och har prislappen kvar. Nypris 139 kr men säljer för 100 kr.
Zara topp - Supersnygg topp/t shirt från zara i viscose material, nyskick!
zara topp - Supersöt zara topp med öppenrygg, så snygg blå!
ZARA TOPP - Världens finaste zara topp som inte kommer till användning!! Pris kan diskuteras och skriv för frågor eller bilder!!❤️❤️
Topp från zara - Fin blå ribbad topp från zara som man knyter i sidan
 Topp Zara
 Topp Zara - 89  Topp Zara - 90  Topp Zara - 91

Topp Zara

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett sånt sött ljusblått stickat linne med fina detaljer ifårn Zara💕bara att skriva för mer bilder💕

Ellen Hummerhielm
Ellen Hummerhielm
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Glittrig beige korsettopp Emmabelin XS-S - Supersöt glittrig korsettopp från Emmabelin i beige mesh med paljetter. Toppen har tunna axelband, volangkant upptill och knytband framtill. Transparent och croppad modell som ger en trendig och feminin vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Svart spetskorsett Zara - Säljer den slutsålda Zara korsetten. Aldrig använd!💓
Brun halterneck topp med rosett zara - Helt ny aldrig använd skriv för mer bilder!!! Slutsåld och mycket populär!!!!
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.
Svart spetsbody med push-up från H&M - Säljer min svarta body från HM som är helt slut på hemsidan, bodyn är aldrig använd och därav nytt skick💓💞storlek 75B
Svart och silver glittrig korsett - Säljer en snygg korsett i svart med glittriga silverdetaljer och blommigt mönster. Toppen har formade kupor, justerbara axelband och markerade sömmar som ger en cool siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling och glam. Och parfeckt för nyår.
 Abercrombie & Fitch topp med knappar - Henley. Snygg vit långärmad topp från Abercrombie & Fitch med sju knappar framtill. Tröjan har ribbade muddar och ett broderat mörkblått älglogo på bröstet. Mjuk och tunn bomullskvalitet som är perfekt för lager-på-lager.