Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Merino ull halfzip - Halfzip från volt. Den krympte tyvärr i tvätten. Använd 2 gånger. Storlek nu är som XS. Kom gärna dm om du har några funderingar. Nypris ca 1200
Merino ull tröja - Säljer min merino ull tröja som jag endast har använt en gång, det var då jag tog bilden. Storleken är S (160-170 cm). Säljer för att den var lite för liten. Kostar cirka 1000 ny.
Merino ull tröja - En extremt fin merino ull tröja i storlek S men passar även xs paaar perfekt inför vintern. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Om du har några frågor eller funderingar är det bara stt fråga på.
Halfzip Merino ull - Tja, säljer denna riktigt snygga gant halvzip i fårull. Storleken är M men sitter som en S! 10/10 con och finns inga tecken på användning! Skriv för frågor och funderingar!
Beige Merino ull stickad tröja från Morris - Nypris 1700 kr.  Säljer en stilren beige stickad tröja av kvalitet Merino ull från Morris . Tröjan har ribbade muddar och är perfekt för lager-på-lager under hösten och vintern. Passar dig som gillar klassisk och clean stil.
Beige merino ull hoodie  - Säljer en stilren beige hoodie med långa ärmar och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad look och passar med massor av andra plagg till sköna outfits.   Den passar extra bra nu inför våren och sommaren. Skicket är utmärkt endast använd två gånger pga för liten
Merino ull hoodie  - Säljer en stilren beige hoodie med huva
Kabelstickad tröja från Morris i 100% merino ull - Köpt för 1 799:- | Storleken är S & sitter som S.
Merino ull tröja
Merino ull tröja - 0 Merino ull tröja - 1 Merino ull tröja - 2

Merino ull tröja

Storlek: S
Märke: Moncler
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En as det merino ull tröja, i storleken S men passar även XS perfekt skicket är 10/10 använd ett fåtal gånger. Säljer den för att den är för liten. Tröjan är även perfekt till våren och sommaren priset är ej hugget i sten. Om du har några frågor eller funderingar är det bara att fråga på.

TG_Closét
TG_Closét
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun kofta - Så himla poppis kofta i grövre material!! Så fin🩷🩷🤩
Beige kofta med knappar från Gina Tricot - Snygg beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har en djup v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Den är stickad och figursydd med långa ärmar samt markerade axlar, passar perfekt under hösten och våren.
Glittrig blus med knyt från Nelly🩷 - Superfin glittrig blus i champagnefärg med v-ringning och knyt i midjan. Perfekt för nyår! Blusen har paljetter över hela tyget och ger en lyxig känsla.
Stickad tröja med kontraster från Zara - Jättesnygg tröja från Zara med svarta kontraster. Kliar eller sticks inte!🤎
Bikbok zip tröja  - Mysig grå stickad kofta med dragkedja framtill och långa ärmar, sitter som S. Inga defekter, nypris 399kr
Brun ribbad kofta med v-ringning - Säljer denna helt slutsåld kofta från gina tricot. Inte använd mer än 3 gånger 🙏🏼🥰
Beige polotröja - Säljer en beige polotröja i bra skick
Beige stickad  tröja - Aldrig använd, inga defekter! Nypris 500kr!