Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren med en stor amerikansk flagga på framsidan.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har långa ärmar och en liten logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en klassisk grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och fickor framtill. Perfekt för en avslappnad stil. Den har en liten logga på bröstet och är tillverkad i ett mjukt material.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och justerbar huva. Den har en broderad logga på bröstet och är tillverkad i mjukt material för extra komfort. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren med stor text på framsidan. Nypris ca 2500, storlek L men sitter som en s/m
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren. Säljs inte längre och extremt efter frågad. Liden defekt på armen men märks inte av när man har på den. Bra skick,
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och klassisk logga på bröstet. Tröjan har en bekväm passform och är perfekt för kyligare dagar. Den har en praktisk känguruficka och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad look. 9/10 skick.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en grå hoodie från Ralph Lauren med det ikoniska broderade logotypen på bröstet. Tröjan är super bekväm! Och har en fantastisk passform med långa ärmar och en praktisk magficka. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek S-M
Liam vilmunen

Grå hoodie från Ralph Lauren

Storlek: herr m
Märke: Ralph Lauren
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg och bekväm grå hoodie från Ralph Lauren. Den har en dragkedja framtill och en klassisk logga på bröstet. Perfekt för både vardag och chill. Passar bra till jeans eller joggers!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Svart kofta med v-ringning och knapp - Säljer en svart kofta med djup v-ringning och en stor dekorativ knapp framtill. Koftan har långa, lite puffiga ärmar och är figurnära i midjan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look. slutsåld på hemsidan
Grön kofta med volang från Lindex - Supersöt grön stickad kofta från Lindex med dekorativa knappar framtill och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Koftan har ett snyggt hålmönster och trekvartsärmar.
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Stickad tröja med bruna detaljer  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️