Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Helzip från S oliver - Stilig helzip från S oliver, storlek: S. Hör av er om ni har några funderingar
John Henric Helzip S - Säljer nu min John Henric Helzip då jag inte använder den längre. Mörkblå.  Passar till allt och är i bra skick.
HelZip - Köpt på volt, Bra skick, Passar INTE L, passar ungefär S Nypris-1100kr
Morris  - En Fet Morris långärmad frottepike! Skick 9/10 nypris 1199kr mitt pris 349kr skiv vid minsta fundering!
Morris Merinoull - Säljer min Morris Merino oneck, den är i 100% merinoull. Skicket är 10/10 och den är använd ett fåtal gånger, säljer den pågrund av att den är för liten. Nypris är 1599 och mitt pris är 400kr Pris ej hugget i sten vid snabb affär, dm för fler bilder
Morris tröja - Säljer denna snygga Morris tröja. Storlek S.
Sweatshirt Morris - Säljer en vintage mörkblå sweatshirt från Morris. Tröjan är i fint skick och knappt använd. Perfekt tröja till vintern, kom gärna med frågor.
Morris tröja - Morris sweatshirt i storlek S men passar M också Skick:8/10
Wilton
Wilton
Morris helzip
Morris helzip - 89 Morris helzip - 90 Morris helzip - 91

Morris helzip

Storlek: S
Märke: Morris
Färg: Marinblå

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min 100% merino ull zip tröja från Morris orginalpris 2000 Strl s Skick 9/10 Pris 600 Priset kan diskuteras

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zadig & Voltaire tröja 💞 - Suuuper fint skick! Pris kan diskuteras
H&M stickad polotröja  - Jätte mysig och snygg! Perfekt till vintern. Som ny
Beige stickad tröja från Kappahl - Mysig beige stickad tröja från Kappahl med lång ärm och loose passform. Tröjan har vita dekorativa sömmar längs ärmar och nederkant som ger en chill vibe. Rund halsringning och mjukt material som passar perfekt för kyliga dagar.
Beige stickad tröja med knappar - Supersnygg och cool tröja från Gina tricot som inte längre säljs, perfekt nu till vintern. Tröjan är iprincip aldrig använd och är i nyskick. Storlek S men har en oversized passform. Jag är 166 ish 🥰🥰🥰🫰🫰✌️
Grå kashmirtröja Massimo Dutti - Snygg ljusgrå tröja i mjuk kashmir från Massimo Dutti. Storlek M men passar som S/xs . Bra skick förutom att jag sytt armbågen. Pris kan diskuteras!
Svart stickad Saint Laurent tröja - Svart stickad tröja från Saint Laurent med vit fuzzy logga framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt för dig som vill ha något snyggt och bekvämt med designerfeeling.
 tröja Massimo Dutti - Mörk svart stickad tröja från Massimo Dutti i mjuk ull och kashmirblandning. Rund hals med ribbad kant och långa ärmar. Enkel och stilren design som funkar till allt. Perfekt för dig som gillar klassiska och bekväma plagg.