Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
J.Lindeberg stickad tröja  - En riktig fet J.Lindeberg tröja som är i toppen skick. Tröjan sitter slim och tajt i armarna. Den står att vara i storlek S men passar även XS (165-170cm). Det är en J.Lindeberg logga på dragtjedjan. Den är riktigt bekväm och skön. Det är bara att höra av sig för fler bilder och priset är inte hugget i sten!
Brun stickad tröja J.Lindeberg s/m - Snygg brun stickad tröja från J.Lindeberg i ursprungsstorlek L som har krympt till mer av S/M. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och coola mockadetaljer på armbågarna. Perfekt för dig som gillar en klassisk men ändå trendig look. Slitage i ändorna på ärmarna som säkert går att årgärda. 70% merino 30% Kashmir.
Mörkbrun stickad tröja J.Lindeberg - Säljer en mörkbrun stickad tröja från J.Lindeberg med snyggt strukturmönster. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans.
Brun stickad tröja från J.Lindeberg - Säljer en brun stickad tröja från J.Lindeberg i storlek XS. Tröjan har v-ringning, långa ärmar och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och passar till både jeans och chinos.
Brun stickad tröja från J.Lindeberg - Snygg brun stickad tröja från J.Lindeberg med rund halsringning och diskret JL-logo på bröstet. Tröjan har lång ärm och en klassisk, stilren look som passar perfekt till jeans eller chinos.
J.Lindeberg tröja - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg tröja i 100% merinoull. Storlek M men sitter som S. Vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
Mörkbrun stickad tröja från J.Lindeberg - Snygg mörkbrun stickad tröja från J.Lindeberg. Den har krymt i tvätten så den passar inte längre, det står M i storlek men skulle nog säga 152 i storlek. Den är i nytt skick använd ett fåtal gånger
Mörkbrun stickad tröja J.Lindeberg - Snygg mörkbrun stickad tröja från J.Lindeberg i storlek M. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med premiumkänsla.
Vintagebyhenke

Stickad J.Lindeberg tröja

Storlek: S
Märke: J.Lindeberg

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad J.Lindeberg tröja

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Ljusrosa omlottstickad tröja - Superfin ljusrosa stickad tröja med omlott-design och knyt i sidan. Tröjan har v-ringad hals och långa ärmar, samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd 💕
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗