Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart långärmad tröja Selected Homme - En stilren svart långärmad tröja från Selected Homme. Tröjan har rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för lager-på-lager eller som den är. Enkel och clean design som funkar till det mesta.
Svart tröja från Selected Homme - Säljer en stilren svart tröja från Selected Homme. Perfekt för både vardag och fest. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och en bekväm passform. Den är i mycket bra skick och passar till alla tillfällen. Ett måste i garderoben!
Svart långärmad pikétröja Selected Homme - Svart långärmad pikétröja från Selected Homme med klassisk krage och knappar framtill. Tröjan har en stilren look och är gjord i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil.
Tröja från selected homme - Svart tröja från selected homme
Svart tröja från Selected Homme - Säljer en stilren svart tröja från Selected Homme i storlek M. Tröjan är tillverkad av ekologiska fibrer och har en klassisk design med långa ärmar och rund hals. Perfekt för en minimalistisk garderob.
Svart tröja från Selected Homme - Säljer en stilren svart tröja från Selected Homme, finstickad, storlek M. Mycket bra skick endast använd vid 1 tilfälle. Pris kan diskuteras
Svart tröja från Selected Homme - Svart långärmad tröja från Selected Homme med ribbad struktur och krage. Tröjan har två dragkedjor framtill och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg. Säljer den för att den är lite stor och inte kommer till användning. Storlek S (passar M) skick 9,5/10
Svart långärmad tröja från Selected Homme - Svart långärmad tröja från Selected Homme med knappar vid halsen och diskret randig detalj på insidan av kragen. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Serre

Svart långärmad tröja från Selected Homme

Storlek: M
Märke: Selected

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren marinblå långärmad tröja från Selected Homme. Perfekt för både vardag och fest. Tröjan är i bra skick och har en normal passform. Tillverkad i ett mjukt och bekvämt material.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Grön kofta med volang från Lindex - Supersöt grön stickad kofta från Lindex med dekorativa knappar framtill och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Koftan har ett snyggt hålmönster och trekvartsärmar.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Randig stickad tröja från Subdued - Supermysig stickad tröja från Subdued med breda ljusgrå och vita ränder. Tröjan har en loose passform, bred halsringning som kan bäras offshoulder och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och enkel att styla med jeans. Original priset är 632 kr
Svart kofta med v-ringning och knapp - Säljer en svart kofta med djup v-ringning och en stor dekorativ knapp framtill. Koftan har långa, lite puffiga ärmar och är figurnära i midjan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look. slutsåld på hemsidan
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗