Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå sweatshirt - Säljer en stilren mörkblå sweatshirt med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och joggers.
Mörkblå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren sweatshirt från Morris med texten 'Morris' och en Union Jack-flagga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå sweatshirt - Snygg basic mörkblå sweatshirt från h&m, knappt använd så den är i ett mycket bra skick💕passar till både tjej och kille👫
Mörkblå sweatshirt från 157 - Säljer en klassisk svart sweatshirt från 157 i storlek S. Tröjan har en rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till både jeans och mjukisbyxor.
Mörkblå sweatshirt från H&M - Säljer en mörkblå sweatshirt från H&M med texten 'Downtown Manhattan' i vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå sweatshirt från GANT - Snygg mörkblå sweatshirt från GANT med vit logotyp på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå sweatshirt från Levi's - Säljer en mörkblå sweatshirt från Levi’s .Superskön! Nypris 600 kr
The Closet

Mörkblå sweatshirt från A.P.C.

Storlek: M
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå sweatshirt från A.P.C. med vit logotyp på bröstet. Tröjan är helt NY!!! Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad look. Hör av dig vid fråga.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Snygg topp - Skit snygg topp från mango, helt ny
Mörkblå stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig stickad tröja från h&m med stor text på där de står Paris. Knappt använt och säljer för jag inte använder den💞
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Snygg beige stickad tröja från Zara med korta ärmar och coolt knytband i midjan. Rund halsringning och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Mörkblå finstickad tröja - Snygg mörkblå långärmad topp med breda muddar och markerad midja. Toppen har en djup v-ringning i ryggen, slutsåld i s, xs i butik.
Hm mohair tröja  - Superfin stickad tröja får hm. Använd få gånger
Beige hoodie med fuskpäls och dragkedja - Pälsen är påsydd av mig precis som midjan är sydd för att ha en tightare passform, därför tvätta den helst vara för hand. Dragkedjan är dubbelriktad vilket kan göra det lite jobbigt att dra upp den, men den fungerar. Finns även på min vinted, skicka ett dm för fler frågor eller bilder.
Vit stickad tröja med hålmönster - Säljer en vit stickad tröja med hålmönster och rund hals. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Beige polotröja i kashmirlook - Trendig beige polotröja med korta ärmar och bred ribbad krage. Tröjan har en croppad passform och är stickad i ett mjukt material som påminner om kashmir. Använd en gång