Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå tröja från ASOS DESIGN - Säljer en mörkblå tröja från ASOS DESIGN. Använd men fortfarande i fint skick pris går att diskutera
Mörkblå flätad tröja i merinoull från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har ett diskret flätat mönster. Perfekt för kyligare dagar med sin mjuka och varma känsla. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen. Den är nästan helt oanvänd pga att den inte passar mig!
Mörkblå merinoull tröja  - Snygg mörkblå tröja från Coney Island med v-ringad design. Tröjan är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Den är storlek L men har sjunkit i storleken lite.
Mörkblå tröja i merinoull från Morris - Säljer en stilren mörkblå tröja från Morris i 100% merinoull. Tröjan har en liten broderad detalj på bröstet och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar.
J. Lindeberg merinoull tröja Mörkblå - En stilren mörkblå 100% merinoull från J.Lindeberg i storlek M men passar som S också. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar och funkar till det mesta. Nyskick använd max 5 gånger, nypris-1300 mitt pris 500.
Mörkblå polotröja i merinoull från H&M - Klassisk mörkblå polotröja från H&M i mjuk merinoullsblandning. Tröjan har lång ärm, hög polokrage och en smal, stilren passform. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med allt. Snygg och tidlös basic för garderoben. 3V5
Tröja i merinoull - Tjena, säljer min tröja i 100% merinoull från samsoe samsoe. Storleken är S, skick=9/10. Nypris ligger på cirkus 1200kr men säljer min för 299kr. Hör av dig vi frågor och funderingar kring pris och annat om varan.
Emma G

Mörkblå tröja i merinoull, herr stl M, ASOS DESIGN

Storlek: M
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en marinblå stickad tröja från ASOS DESIGN i storlek M. Material: 100% merinoull. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Har två likadana - se den andra annonsen.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad polotröja med detaljer - Säljer en vit stickad polotröja med breda ärmar och coola svarta sömdetaljer vid axlarna. Tröjan har en hög krage och grovstickad struktur som ger en chill och trendig vibe. Perfekt för dig som gillar oversized och comfy stil.
Rosa stickad tröja från Vero Moda - Mysig rosa stickad tröja från Vero Moda i storlek XS. Tröjan har en loose passform, rund hals och långa ärmar. 💗💗💗💗
Polotröja  - Säljer en svart stickad polotröja med vita snörningsdetaljer längs kragen och ärmarna. Tröjan har grov ribbstickning och lång ärm och krage. Använd 1-3 gånger köpt på vero moda
Marinblå hoodie från Hollister - Säljer en marinblå hoodie från Hollister med vit fluffig huva och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg stil.
Vit kofta med knappar och ballongärm - Säljer en superfin vit kofta med stora ballongärmar och knappar framtill. Koftan är croppad och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Mjuk och skön, passar till både jeans och kjol.
Stickad tröja med polokrage  - En stickad tröja från Miss J i storlek One size, tycker den sitter som en S. Står ”Amour” på framsidan. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil! O14
Vit stickad polotröja med vida ärmar i ullmix - Supermysig vit stickad polotröja med bred ribbad krage och korta, vida ärmar. Tröjan har ett diskret hålmönster på ärmarna och är tillverkad i en mjuk blandning av ull, akryl och polyamid. Ingen storleksetikett men den passar som en S.
Stickad tröja  - Sååå fin tröja som är så varm och gosig nu i höst och vinter🥰 Tror det är ren mohair. Sticks inte!! Bilderna är från hon jag köpte av så skriv för egna💕