Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa croppad hoodie - Säljer en superfin rosa sett. Den är ribbad och har långa ärmar, perfekt för en chill dag eller en mysig kväll. Har använt den 1 gång.
Rosa croppad hoodie - Säljer en söt rosa croppad hoodie med dragkedja framtill. Tröjan har långa ärmar och en mysig huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Rosa hoodie& mjukis - Söljer detta nya efter traktade setet från Gina . Hoodie XS, och byxor XS. Men sitter Oversize o så snyggt 🎀🫶🏼
Rosa croppad hoodie från Adidas - Säljer en rosa croppad hoodie från Adidas med vit dragkedja, snörning och stor logga på ena ärmen. Tröjan har huva, kängurufickor och är tillverkad i bomullsmix med Climalite-teknologi. Perfekt för en sportig och chill look.storlek passar 34-38
Croppad rosa hoodie från Adidas - Säljer en croppad hoodie från Adidas i ljusrosa med vit logga och klassiska ränder på ärmarna. Tröjan har huva, långa ärmar och är i storlek 164 men passar xxs-s
Croppad rosa hoodie med hjärtan - Säljer en croppad hoodie i ljusrosa med röda hjärtan över hela tröjan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och är tillverkad i mjuk velour. Långärmad och med bred mudd nedtill. Perfekt för dig som gillar gulliga detaljer.
Rosa croppad hoodie - Säljer en söt rosa croppad hoodie med dragkedja framtill. Den har långa ärmar och en mysig huva, perfekt för en avslappnad stil. Ribbad detalj vid midjan ger en snygg passform.
Rosa croppad hoodie - Säljer en snygg neon rosa croppad hoodie med huva och dragsko. Perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till jeans eller leggings.
SELLOUT
SELLOUT
Rosa croppad hoodie + mjukis
Rosa croppad hoodie + mjukis - 0 Rosa croppad hoodie + mjukis - 1

Rosa croppad hoodie + mjukis

Storlek: XS
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta supersnygga mjukis set ifrån shein i storlek XS, den är aldrig använd🩷

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad tröja med knappar - Supersnygg och cool tröja från Gina tricot som inte längre säljs, perfekt nu till vintern. Tröjan är iprincip aldrig använd och är i nyskick. Storlek S men har en oversized passform. Jag är 166 ish 🥰🥰🥰🫰🫰✌️
Grå kofta med gula ränder - Säljer denna  jättefina grå kofta med gula rönder ifrån Zara! Den är i jättebra skick.
Nelly slutsåld stickad tröja - Endast testad!! Använd en gång och slutsåld 🥰super fin!
Beige stickad polotröja zara - Så snygg och populär stickad tröja från Zara som inte går att köpa längre, helt oanvänd!! Storlek L men sitter perfekt oversized på mig som är 173 och vanligtvis bär XS-S💕 kom privat för egna bilder💕
Hollister zip med foder - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kashmir tröja - Kashmir tröja ifrån Hms premium kollektion. Storlek s och i superbra skick! Första bilden är lånad.
H&M stickad polotröja  - Jätte mysig och snygg! Perfekt till vintern. Som ny
Grå kashmirtröja Massimo Dutti - Snygg ljusgrå tröja i mjuk kashmir från Massimo Dutti. Storlek M men passar som S/xs . Bra skick förutom att jag sytt armbågen. Pris kan diskuteras!