Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
TRÖJA💓 - Jag säljer min super fina tröja från hm använd 1 gång så den är i nyskick skulle jag säga!💓 säljer för att den inte kommer till användning!💓
stickad pärl-tröja💓💓 - Säljer en superfin grå stickade tröja med pärlor på framsidan. Den är perfekt för både höst och vinter. Tröjan är i okej skick och passar perfekt till ett par jeans eller kjol.💘
Lila kofta💓💓 - Supermysig och knappt använd! Pris kan alltid diskuteras & hör av er gärna vid frågor 🤍
Tröja💙 - En super fin tröja som funkar till allt!💙
Stickad tröja💓 - Säljer nu min tröja från h&m då den aldrig kommer till någon användning, använd cirka 2 gånger!
Alpacka-blend tröja 💙 - Alpacka-blend tröja 💙
Randig stickad tröja💙🤍 - Fin randig mörkblå stickad tröja som är så mysig till våren och sommaren💙🤍☀️
Ljuslila glittrig stickad tröja H&M💓 - Supermjuk och fluffig ljuslila stickad tröja från H&M Divided. Tröjan har glittriga inslag i garnet som ger en extra snygg touch. Långärmad modell med avslappnad passform och rund halsringning. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Kontaktar mig vid funderingar, är alltid öppen för prisförslag!
Caroline<3

boyfriend tröja💙💓

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna tröja! Så fina färger❤️💜 skriv om intresserad!<3

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Svart kofta med v-ringning och knapp - Säljer en svart kofta med djup v-ringning och en stor dekorativ knapp framtill. Koftan har långa, lite puffiga ärmar och är figurnära i midjan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look. slutsåld på hemsidan
Grön kofta med volang från Lindex - Supersöt grön stickad kofta från Lindex med dekorativa knappar framtill och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Koftan har ett snyggt hålmönster och trekvartsärmar.
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Stickad tröja med bruna detaljer  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️