M🕰🍂🪨🪲
M🕰🍂🪨🪲
Grå farfarströja
Grå farfarströja - 89 Grå farfarströja - 90 Grå farfarströja - 91

Grå farfarströja

Storlek: L

220 SEK

Beskrivning

Säljer en grå tröja som jag köpt second hand. Har bara använt det någon gång och det har annars hängt i min garderob men kan absolut tvätta innan jag skickar om någon är intresserad. På vänster sida sitter ett broderat paraply. Den sitter oversized på mig som har storlek s vanligtvis. Köparen står för frakt :)

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Vit polotröja med rosa detaljer - Säljer denna super fina tröjan från meet me there ur fillipas kollektion. 💓Den har rosa detaljer längst kanterna och har en hög krage. Tröjan har aldrig kommit till användning och är i storlek S/M 🫶❣️
H&M stickad tröja - Säljer denna stickade tröja ifrån hm i storlek xxs men är lite oversized så sitter mer som en XS/ S. Använd 2 gånger.
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Grå hoodie från Burberry i storlek M med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och broderad Burberry-logga på bröstet. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren design med lyxig touch. Storlek M men sitter som S och xs om man vill ha tajt
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
kofta  - kofta från lindex har lite nopprar