Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tygväska - Säljer en beige totebag med Nirvana-tryck på framsidan. Perfekt för att ha dator eller annat i. Obs: Nirvana är ett band, inte ett märke som många tror. Läs helst min bio innan du köper💗
 Tygväska  - Bra skick jätte gullig.
 Tygväska - Bra skick och är vattentät.
 tygväska - Använt mycket. Perfekt för alla som älskar klassiska serier och vill ha en unik accessoar.
tygväska  - fin tygväska
 tygväska  - Säljer en cool vit tygväska med tryck från Tim Burton's Corpse Bride. 🩷 den ser likadan ut på båda sidorna
Svart tygväska  - Svart tygväska från weekday!
Tygväska
Tygväska  - 89 Tygväska  - 90 Tygväska  - 91

Tygväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

169 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

🦋 Driver ett företag där jag säljer tygväskor 💗169 kr st. 💌 3-5 dagar frakt. Frakt: 33kr, spårbart 49kr. Instagram: @femme.sweden

linn
linn
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Ny väska
Dumpling bag - Jättesöt dumpling bag i krämvit💕
Brun flätad handväska i skinn - Säljer en snygg brun handväska med flätad design och mjuk struktur. Väskan är tillverkad i skinn och har ett rymligt innerfack med tygfoder. Medföljande axelrem gör den enkel att bära både i handen och över axeln. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och klassisk look.
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Plånbok - Säljer en snygg plånbok med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Plånboken har guldfärgad -logga framtill och är tillverkad i en mix av skinn och textil. Perfekt för kort och smågrejer, levereras med originalask och dustbag.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.