Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc by Marc Jacobs väska - Säljer denna beiga Marc by Marc Jacobs väskan som är köpt secondhand💕 Jag köpte för 1200kr och säljer för 800kr
Marc Jacobs väska - Jättesnygg Marc Jacobs väska kvitto tillkommer. Skriv för bilder💕
Väska Marc by Marc Jacobs - Säljer min snygga och populära Marc Jacobs väska. Fin beige färg som passar till allt! Kommer tyvärr inte till användning längre
Marc jacobs väska  - Hejsa! Säljer nu en jättefin beige Marc jacobs väska som inte kommer till användning. Dust bag och original prislappen följer med. Hör gärna av er vid frågor eller funderingar
Marc Jacobs väska  - Beige super snygg Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska - Såå snygg väska från Marc Jacobs använd väldigt få gånger nypris 4192🩷priset kan diskuteras
Marc Jacobs väska  - Snygg beige handväska med dragkedja och gulddetaljer. Perfekt för att bära med sig det viktigaste. Stilren och enkel design som passar till många olika outfits. Topp skick med axelremsband som tillkommer❤️från Marc Jacobs. Intressekoll för bästa bud.
Marc Jacobs väska  - Marc jacobs väska i en lite äldre modell. Både de korta och de längre bandet medföljer.Väldigt fint skick då jag inte använt den mycke. Skriv för intresse eller för frågor (jag står för frakten)💕
marc jacobs väska
marc jacobs väska - 89 marc jacobs väska - 90

marc jacobs väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Beige

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

marc jacobs väska i bra skick, bra förvaring och oanvänd.

marii
marii
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Fin väska - Fin
Svart Jacquemus axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Jacquemus med stilren rektangulär form och guldfärgade detaljer. Väskan har ett lock med magnetknäppning och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med Jacquemus-logga i guld på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.