Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bottega liknade väska  - Skit snygg!! Säljer pga har en annan
Stella McCartney liknande väska  - Säljer en snygg beige axelväska i mocka med silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har magnetlås, innerfack med dragkedja och en rund metallbricka som detalj. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till outfiten.
Stella McCartney liknande väska  - Handgjord, noggrant virkad väska i en så söt beige färg med guldkedja. 🤍🤍
Pala Bonita liknande väska!!!! - (Två sista bilderna är väskan som säljs) Kan bäras antingen med guldkedjan eller som en clutch!☀️💕
Nunoo liknande väska - Nunoo liknande väska som tyvärr inte kommer till användning längre! Så rymlig!
Michael kors liknande väska  - En väldigt snygg väska som liknar Michael kors. Den rymmer väldigt mycket och är skit snygg runt axeln, och är en bra vardags väska då den rymmer det du behöver för att överleva en dag så som smink,mat,mobil osv  (har några defekter)💋💋💋💕💕💕❤️❤️❤️
temo liknande väska  - snygg temo liknande väska köpt secondhand, bra skick men äkta läder💖 !!TRYCK PÅ KÖP NU!!
Bottega Venetta liknande väska  - Används några få gånger. Väldigt fräsch. Det enda som ser lite sämre ut är baksidan som färgat av sig av mörka plagg, men inget som syns på utsidan.
Ida Johnander

Liknande väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liknar väskan från hm!! Köp gärna

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Mönstrad shoppingväska från Alo - Stor och rymlig shoppingväska från Alo med coolt gråvitt mönster och tydlig logga framtill. Väskan har två rejäla handtag och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Väska - Nano speedy, box och axelrem ingår
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.