Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kurt geiger väska - Säljer min superfina väska från Kurt geiger då den inte kommer till användning längre. Säljer för 2300
Kurt geiger väska  - Jätte fin i bra skicka, köpt på Zalando. Den är stor och rymma mycket! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Kurt Geiger väska - Jättesnygg populär väska från Kurt Geiger inga fläckar
Kurt Geiger väska  - Säljer för 2000 kr eller byter mot annan svart kurt geiger med guld kedja!
kurt geiger väska - kurt geiger väska, finns guldig kedja att ha runt sig men kan även andvändas som handväska
Kurt geiger väska - Supersnygg väska från Kurt Geiger, lite repig på knapparna men syns verkligen inte när den används, kommer även med extra stenar och dustbag💕💕
Kurt Geiger väska - Säljer min coola väska från kurt geiger då den inte kommer till användning. Kollar man noga så har några få små stenar lossnat från fågeln men inget man märker om man inte kollar noga💞
Kurt Geiger väska - Söker denna Kurt Geiger väskan med volanger på! Skriv om du har den och kan tänka dig att sälja den🥰💕
Kurt Geiger väska
Kurt Geiger väska  - 0 Kurt Geiger väska  - 1 Kurt Geiger väska  - 2

Kurt Geiger väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en liknande Kurt Geiger väska som inte kommer till användning lite små defekter men fungerar ändå

Linnea
Linnea
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.
Svart datorfodral  - Snygg svart quiltad datorfodral från DAY med diskret mönster och dragkedja. Perfekt för att bära din laptop i stil. Väskan har en stilren look och är lätt att matcha med allt.