Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart väska från Ralph Lauren med plånbok - Stilren svart shoppingväska i skinn från Lauren Ralph Lauren med guldiga detaljer och tillhörande beige innerficka med RL-logga. Väskan har långa handtag och en klassisk, rymlig form som rymmer allt du behöver. Perfekt för dig som gillar en clean och lyxig look. PRIS KAN DISKUTERAS 🩷defekter på axelbanden och under väskan
Svart handväska från Ralph Lauren - Priset kan diskuteras vid snabbt köp. Stilren svart handväska från Ralph Lauren i äkta skinn med guldiga RL-detaljer framtill. Väskan har både handtag och axelrem, vilket gör den enkel att bära på olika sätt. Klassisk design med strukturerad form och snygga metalldetaljer. Nypris: 3000 kr
Svart plånbok från Laura Biagiotti - Snygg svart plånbok från Laura Biagiotti i glansigt skinn med struktur. Plånboken har flera fack för kort, myntfack med dragkedja och en cool metallogo på framsidan. Perfekt för dig som vill ha stil och ordning på dina grejer.
Svart och röd weekendbag från Polo Ralph Lauren - Stor och rymlig svart weekendbag från Polo Ralph Lauren med en bred röd rand och klassisk logga framtill. Väskan har handtag och en axelrem som justerbar, perfekt för resor eller gymmet. Tillverkad i slitstark polyester med snygga detaljer.
Rutig plånbok från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren plånbok från Polo Ralph Lauren med ett klassiskt rutigt mönster i grönt, blått och rött. Plånboken har flera fack för kort och är tillverkad i skinn med en elegant design. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter.
Svart axelväska från Lauren Ralph Lauren - Stilren svart axelväska i skinn från Lauren Ralph Lauren med guldiga detaljer och rejäla handtag. Väskan har en klassisk, rymlig form och subtilt präglad yta. Perfekt för dig som vill ha en snygg och praktisk väska med lyxig känsla.
Svart plånbok - Snygg svart plånbok i exklusivt präglat skinn. Klassisk fyrkantig form med logga diskret i hörnet. Plånboken har flera kortfack och fönster för ID, perfekt för dig som vill ha stil och funktion i ett.
Svart plånbok - Snygg svart plånbok från med klassiskt monogrammönster i vitt. Plånboken har plats för flera kort och är tillverkad i strukturerat skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar i fickan.
Svart plånbok från Ralph Lauren
Svart plånbok från Ralph Lauren - 0 Svart plånbok från Ralph Lauren - 1

Svart plånbok från Ralph Lauren

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart plånbok i skinn från Ralph Lauren med präglad logotyp på framsidan. Plånboken har flera kortfack och en sedelficka, perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter.

Clothique
Clothique
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Mönstrad kuvertväska från BeckSöndergaard - Använd gärna köp nu! Kan skicka imorgon och den 14 december💗
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Cool svart handväska i mjukt skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och dekorativ bricka framtill. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett unikt innerfoder med grafiskt mönster i svart och vitt. Köpt för 4000kr som nyskick
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
  Saint Laurent axelväska - Snygg svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Louis vuittoun axelväska  - Högst bud får den!💕 helt ny skick!
Goyard plånböker med ikoniskt mönster - Snygga plånböcker från Goyard i grönt, grått, marinblått och blått. Skriv innan köp vilken färg och sånt och skriv vid frågor