Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bottega liknande väska  - En bottega liknande väska i vitt 🤍🤍
Bottega liknande väska  - Säljer min fina väska från nakd som liknar den från bottega!
Bottega veneta liknande väska - Bottega veneta liknande flätad väska! För plats med en MacBook Air!
Bottega liknade väska  - Skit snygg!! Säljer pga har en annan
Bottega liknande väska  - Väldigt snygg bottega liknande väska i vinröd färg! Den är i fint skick❤️
Bottega liknande väska  - Använd fåtal gånger, inga defekter, superfin nu till sommaren🎀🩷💕💞
Bottega Venetta liknande väska  - Används några få gånger. Väldigt fräsch. Det enda som ser lite sämre ut är baksidan som färgat av sig av mörka plagg, men inget som syns på utsidan.
Bottega Veneta  - Bottega Veneta padded Cassette bag i kiwi med gulddetaljer. Nypris 45.000:-
Nathalietillgren
Nathalietillgren
Bottega veneta liknande väska
Bottega veneta liknande väska  - 89 Bottega veneta liknande väska  - 90 Bottega veneta liknande väska  - 91

Bottega veneta liknande väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: NA-KD
Färg: Gul

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin ”vävd” väska från Nakd som liknar bottega väskorna💛

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Fendi axelväska med FF-mönster - Snygg Fendi axelväska med ikoniskt FF-mönster i mörkbrunt och svart. Väskan har en rektangulär form, justerbar axelrem i svart skinn och en stor silverfärgad spänne framtill. Materialet är tålig canvas med detaljer i skinn och dragkedja på insidan.
 denim handväska - Snygg handväska i blå denim med klassiskt monogrammönster. Väskan har ljusbruna skinnhandtag och avtagbar axelrem i samma färg. Guldiga metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt trendig accessoar.
Marc Jacobs handväska - Cool lila handväska från Marc Jacobs, avtagbart band tillkommer. Ca 30cm bred, 20cm hög, 15cm djup, skriv vid frågor!💞💞💞
Valentino rockstud väska  - Säljer min favvis väska!! Dessvärre har 2 nitar på framsidan ramlat av, bortsett från det är skicket utmärkt 💖💖 Väskan är svart med guldiga nitar och detaljer 🥰  Väskan är köpt begagnat vilket gör att jag inte kan garantera dess äkthet, fick med en dustbag och själva kuvertet där äkthetsbeviset ligger men dessvärre inte själva korten, därav lägre pris 🥹🥹💖
Vinröd handväska med flätade detaljer - Vinröd handväska!!❤️
Väska H&M  - Säljer denna jättesnygga och populära väska från H&M som inte går att få tag i längre! 🩷
 plånbok med ikoniskt mönster - Endast orange, grå och mörkblå kvar!!!!!!!!!!!!
Balenciaga city bag - Säljer min fina väska! Jätte snygg och har en grå blå färg! Den är lite sliten och har en mindre fläck på baksidan av väskan där av priset🥰🥰.