Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Paris axelväska i skinn med spännen - Snygg axelväska från Paris med stilrena dubbla handtag och guldfärgade spänndetaljer. Finns i svart, rosa och grått skinn med en elegant, avlång form och triangulär logga framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och rymlig väska med lyxig känsla.
Svart axelväska i skinn - Säljer en stilren svart axelväska i skinn. Väskan har en justerbar axelrem och en enkel design utan onödiga detaljer. Perfekt för vardagsbruk och rymmer det mesta du behöver ha med dig. Väskan är i bra skick och redo för en ny ägare!
Svart axelväska i skinn - Rymlig svart axelväska i skinn
Svart axelväska i skinn - Säljer en stilren svart axelväska i skinn. Den har en praktisk dragkedja framtill och en justerbar axelrem. Perfekt för vardagsbruk eller en kväll ute. 🖤
Svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska i skinn med flera dragkedjefickor för praktisk förvaring. Väskan har en justerbar axelrem och stilrena detaljer som ger en modern look. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.Den här väskan kommer även från 2000-talet.
Svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska i skinn med justerbar axelrem. Väskan har en praktisk dragkedja och flera fack för enkel organisering. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Svart axelväska i skinn - Snygg svart axelväska i skinn med dragkedja. Perfekt för att bära med sig det viktigaste. Stilren design som passar till många olika outfits. Pris kan diskuteras
Svart axelväska i skinn - Snygg och stilren svart axelväska i skinn med justerbar axelrem och handtag. Perfekt för både vardag och mer formella tillfällen. Väskan har en dragkedja för säker förvaring av dina saker.
Svart axelväska i skinn med spännen
Svart axelväska i skinn med spännen - 0 Svart axelväska i skinn med spännen - 1 Svart axelväska i skinn med spännen - 2 Svart axelväska i skinn med spännen - 3 Svart axelväska i skinn med spännen - 4

Svart axelväska i skinn med spännen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska i äkta skinn med klassisk rektangulär form. Väskan har två silverfärgade spännen framtill, justerbar axelrem och en praktisk dragkedjeficka på baksidan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och rymlig väska till vardagen.

Hiljas loppis
Hiljas loppis
(60)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍
Rosa brun bucket  väska  - Super söt bucket bag💕 säljer pga att den inte kommer till användning, skriv privat ifall de e något ni undrar💕
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Handväska  - Skitsnygg handväska i ljusgrå färg med silver detaljer. Skriv för fler bilder!!
Becksöndergaard väska - Jättefin clutch från Bäcksöndergaard i nyskick. Nypris 679kr från Boozt. Använd en gång. Pris går att diskutera.
Louis Vuitton brun monogram handväska - Säljer en klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har två stabila handtag i beige skinn och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka och Louis Vuitton-märkning. Köpt för 2000 på tradera.
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
Vinröd mocka handväska med gulddetaljer - (Inte äkta) Snygg vinröd handväska i mjuk mocka med guldfärgade metalldetaljer. Väskan har två rejäla handtag och en axelrem, samt magnetlås och innerfack. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och ger en lyxig vibe till din outfit.