Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage y2k dkny väska - Superfin på utsidan men har lite slitage där inne. Dock ingenting man ser ❤️
DKNY Y2K style handväska  - Superfin och snygg äkta DKNY väska med snygga silver detaljer. Fint läderhandtag/axelrem. Inga skador.
DKNY handväska  - Säljer denna fina dkny väska i använt skick, väskan har ett slitage på en av väskans kant nertill ( en liten öppning) säljs billigt pga det!🤍
DKNY väska❤️ - Superfin dknyväska i jättefint skick! Har ett tillhörande långt band också som man kan sätta på vid behov🥰 Äkta!
DKNY Väska - DKNY Väska
DKNY väska - Lyxig röd väska i utmärkt skick, läder, original, kommer med nyckelring. Perfekt för vardagen eller en festlig outfit. Jag kan träffas i Täby C.
Blå vintage DKNY handväska med nitar - Snygg vintage handväska från DKNY i blått och grått med logomönster över hela väskan. Väskan har både handtag och justerbar avtagbar axelrem i blått skinn, dekorerad med coola guldfärgade nitar. Stängs med dragkedja och har rymligt svart foder inuti. Super söta vintage y2k.      Ungefärliga mått: Längd nedtill: 31 cm Topp till botten exklusive handtag: 25 cm Topp till botten inklusive handtag: 35 cm Sida till sida nedtill: 15 cm Sida till sida i mitten: 25 cm
Sara

Vintage DKNY handväska y2k väska

Storlek: 30cm
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Röd

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nyskick, cirka 30cm längd, höjd cirka 14-15cm.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska  - Marc Jacobs väska, fint skick! Lite smutsig inuti från smink som varit i väskan. (Går säkert att tvätta ur) Har kvar de långa bandet men de är sönder i spännet. 🩷🩷
Marc Jacobs väska - Nu säljer jag min otroliga Marc Jacobs väska som passar till allting! Jag har använt den mycket men är fortfarande i väldigt bra skick, skriv privat för fler bilder 🫶🏼 Det tillhörande axelbandet följer inte med. Säljer den för 2500 kr❤️
Mönstrad shoppingväska från Alo - Stor och rymlig shoppingväska från Alo med coolt gråvitt mönster och tydlig logga framtill. Väskan har två rejäla handtag och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Marlene Birger Tote - I super bra skick, nypris 3200kr
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.
Dior väska  - Säljer mina Dior väska🥰 Äkta, fick studentpresent i Juni. Bra skick! .💖💖
Vinröd handväska med flätat handtag - Frågan är som den ör på första fyra bilderna,mörkt ljus i sista bilden. Snygg vinröd handväska i skinn med unik flätad detalj på handtaget och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, geometrisk form som gör den till ett statement piece. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med magnetknapp.
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕