Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Så fin väska från princess Polly i nyskick🤍krämvit färg med gulddetaljer🤍
Fin väska - Säljer denna fina väska som inte längre kommer till användning, knappt använd💕
Väska  - Säljer min fina handväska från Gina tricot. Den är endast använd ett fåtal gånger och är i nyskick. Väskan är i perfekt storlek för att förvara vardagliga artiklar som mobil nycklar mm. i 💞💞
väska - Säljer denna fina  väskan från ur och penn som aldrig kommer till användning.Den är i sammetsmaterial med guldfärgad kjedja.Den har lite rost på låset och kjedjan.Skriv privat för fler bilder.Den är inte så stor.Pris kan diskuteras.
Snygg väska - Säljer denna såå snygga väskan med blå-skimrig färg då den inte längre kommer till användning💕 Den är nästan i nyskick! Tryck på köp nu💗
Väska - Denna fina blåa väska från zara❤️
Väska  - Väska i ny  skick
Väska - En svart och guldig väldigt fin väska från missäy har andhämtning få tal gånger men inte mycket på sistone. Den är perfekt för skolan eller jobbet och får plats med mycket som dator mappar flaskor allt⭐️
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten väska med dragkedja

Notteberg
Notteberg
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Ny väska
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Dumpling bag - Jättesöt dumpling bag i krämvit💕
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Plånbok - Säljer en snygg plånbok med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Plånboken har guldfärgad -logga framtill och är tillverkad i en mix av skinn och textil. Perfekt för kort och smågrejer, levereras med originalask och dustbag.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart Bucket bag - Trendig bucket bag i svart skinn och beige canvas med cool snörning framtill och vita kontrastsömmar. Väskan har en hög efterfrågan, ANVÄND 1 GÅNG.