Alla kategorier > Mode > Väskor
Snygg väska
Snygg väska - 89 Snygg väska - 90 Snygg väska - 91

Snygg väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer denna såå snygga väskan med blå-skimrig färg då den inte längre kommer till användning💕 Den är nästan i nyskick! Tryck på köp nu💗

Cissi💕
Cissi💕
(24)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska - Jättefin väska från Cypern som inte kommer till användning längre. Endast använd fåtal gånger och helt utan defekter
Väska - Säljer denna jättefina marinblåa väska då den är lite för liten för min smak. Den är köpt här på plick🫶🏻 Har ni några frågor, var inte rädda att skriva🩷🩷
Väska  - Jätte fint dam väska
väska - väska
Väska  - Säljer en så fin väska. Perfekt till skolan. Jätte fint skick☺️
Väska  - Säljer en så fin väska. Helt ny utan defekter☺️
Väska - Cool blå ormmönstrad väska med innerfack.  Nyskick  Nypris 399kr, Pris kan diskuteras
Andra annonser från Väskor
Visa alla
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Plånbok - Plånbok
G@yard plånbok  - G plånböcker i olika färger. Filt, låda och G kort medföljer. Plånböckerna säljes styckvis
Svart handväska från Esprit i skinn - Pris kan diskuteras ❤️plus man får med ett långt band också❤️Snygg svart handväska från Esprit i äkta skinn med grov struktur. Väskan har två handtag och en robust dragkedja upptill. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och passar till många olika stilar.
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.