Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Eytys topp - Festtopp från eytys! Den har blivit för liten på mig, passar någon som är XS med smal byst. 🌸
Topp - Fin topp från zara, grön/blå färg
Topp - Fin zara topp, blå/turkos färg.
Topp - Knyts där bak, omlott topp
Topp  - Säljer den perfekta sommartorpen då jag inte passar i färgen. Helt oanvänd, säljer för 230kr+ frakt!🫶
Topp - Söt topp från Gina
Topp - super fin. Vet inte hur jag ska styla den därför säljer jag!
Eytys topp
Eytys topp - 89 Eytys topp - 90 Eytys topp - 91

Eytys topp

Storlek: M/S
Kategori: Toppar
Färg: Blå

358 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny stickad eytys topp i super skönt ljusblått garn! Står att den är women M och man S men skulle mer säga women s! Skriv för frågor eller fler bilder🥏

Kajsa Klein
Kajsa Klein
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit korsett-topp med knappar - Säljer en ” kostymtopp ”  med axelbandslös design och knappar framtill som går att öppna.  Den är ifrån Zara och är slutsåld. Helt ny.
Vit omlottopp med knyt från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara i storlek XS. Toppen har ett snyggt knyt i midjan och är ärmlös med v-ringad design. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som känns fräscht och luftigt.
Vit oneshoulder topp från Holly & White - Säljer en vit oneshoulder topp från Holly & White med en bred volang upptill i broderad spets. Toppen är ärmlös och har en snygg asymmetrisk design med detaljerad spets som ger en romantisk vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng.
Spets body hm - Spets body tror den e från HM men inte säkert köpte den på Plick säljer då ja inte använder den längre
Rosa festtopp - Jättefin topp från Zara som tyvärr inte kommit till användning! Skriv ifall du har frågor☺️
Stickad mörkblå tshirt  - Säljer en mörkblå stickad tshirt i storlek xs från gina tricot. Den är använd fåtal gånger och säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre. Pris kan diskuteras🩷
Randig topp från 365 Sunshine, S - Säljer en vit och marinblå randig topp från 365 Sunshine i storlek S. Toppen har korta ärmar, rund halsringning och knappar framtill. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en twist. Den har lite missfärgningar under armhålan men de är inget man tänker på💗