Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad linnetopp med spetsdetalj - Säljer en snygg leopardmönstrad linnetopp med tunna axelband och svart spets längs urringningen. Toppen har en figurnära passform och är perfekt för att skapa en trendig look.
Leopardmönstrad topp med spetsdetaljer - Leopardmönstrad topp med spets detaljer, säljer då den inte kommer till användning, köpt i london, hör av dig vid frågor 🫶
Leopardmönstrad topp - Säljer en snygg leopardmönstrad topp med korta puffärmar  Toppen har en croppad passform och är i leopardmönster. Materialet är super skönt och stretchigt och den sitter perfekt, lite tajtare nertill. Använd 1 gång, säljer pga den inte kommit till användning❣️
Leopardmönstrad topp - Snygg leopardmönstrad topp med korta ärmar och rund hals. Perfekt för att lägga till lite djurmönstrad stil i garderoben. Passar bra till både jeans och kjol.
Leopardmönstrad topp - Snygg leopardmönstrad topp med korta ärmar och en tight passform. Perfekt för att ge en vild touch till din outfit. 🐆
Leopardmönstrad linne med spetsdetaljer - Snygg leopardmönstrad linne med tunna axelband och spetsdetaljer vid bysten. Perfekt för en utekväll eller sommarfest! Materialet är lätt och luftigt, vilket gör den bekväm att bära. Ett måste för garderoben om du gillar djurmönster!
topp med spetsdetalj S viskos - Söt beige topp med v-ringning och dekorativ spets längs urringningen. Toppen har korta volangärmar och är tillverkad i ett mjukt, lätt material. Perfekt för en feminin och stilren look.
Leopardmönstrad topp med spetsdetaljer
Leopardmönstrad topp med spetsdetaljer - 89

Leopardmönstrad topp med spetsdetaljer

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg leopardmönstrad topp med spetsdetaljer vid halsringningen. Toppen har korta ärmar och en elegant design som passar perfekt för en trendig look.

Tilde Mehammer
Tilde Mehammer
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit linnetopp med svart spets - Säljer denna spetstopp som jag aldrig använt då den var för liten på mig. Ingen etikett där det står vart den är ifrån eller vilken storlek det är. Men skulle säga det är Xs-S🩷
Topp Zara  - Snygg topp från Zara i bra skick som ej kommer till användning då den är lite stor för mig😊
Intimissmi topp  - Säljer denna populära topp från Intimissmi. Den är nästan aldrig använd💖
Svart topp - Säljer denna helt nya svarta toppen från Gina Tricot som jag har köpt på Ullared för 129 kr då den är lite för tajt för min smak 💗 den är pösig vid armarna och tajt vid midjan från deras soft touch kollektion!  Obs! Reser bort imorgon så idag är sista dagen att köpa.
Svart prickig blus - Säljer en svart croppad blus med vita prickar och smockad midja. Blusen har långa puffiga ärmar och kan bäras offshoulder för en cool look. Materialet känns lätt och flowy, perfekt till jeans eller kjol.
Vit oneshoulder topp med volang - Säljer en vit oneshoulder topp med flera lager volanger längs axeln. Toppens passform är tight och den är axelbandslös på ena sidan, vilket ger en snygg och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Vit stickad offshoulder topp - Säljer en vit stickad topp med snyggt hålmönster och offshoulder-design. Toppen har trekvartsärm och är lätt transparent, perfekt för sommarens varma dagar. Den har en avslappnad passform och känns både trendig och bekväm.