Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tie top  - Kommer ej till användning. Använd ca 2 gånger
tie top - söt topp från gina tricot! använd 1 gång!!
gina tricot tie top - aldrig använts! 🩵
Tie top - Är skiit snygg men vågar inte ha på mig den, är helt ny och aldrig använt
Tie top - En gång använd
Top från chiquelle  - Svart Top ❤️
Top tie front sleeve - Säljer en top tie  front long sleeve, jag har bara användit den ca  2-3 gånger  och den passar bäst på sommaren, så skriv privat för mer information. Den är i storlek S-XS
moastl

Chiquelle tie top

Storlek: ONESIZE
Kategori: Toppar

174 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är använd endast 1 gång, så den är i väldigt fint skick.Frakten är inkluderad i priset ///// köpt för 299/399kr finns ej kvar att köpa på Chiquelles sida längre🌻

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Prickig topp - Superfin prickig topp från Zara med resår i midjan. Aldrig använt!
Olivgrön ärmlös topp med cut-outs - SÖKER!!!! Skriv om ni har
Brun v-ringad topp - mycket bra skick, från Zara.
Vit omlott blus från Peppermayo - Superfin vit blus från Peppermayo med offshoulder och puffärmar. Blusen har spetsdetaljer vid halsringningen, knyt framtill och knappar längs bröstet. Materialet är lätt och luftigt, troligen bomull eller linne, med volangkant nedtill och vid ärmslut. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Trendig topp💗 - Säljer en olivgrön croppad topp från Amisu med coola cut-outs på sidorna. Toppen är ärmlös och har en hög hals, vilket ger en edgy och trendig vibe. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för att styla med jeans eller kjol.
Grå stickad tröja med polokrage - Säljer denna snygga tröjan med krage perfekt att matcha till allt💗
Ljusblå linnetopp från Zara XS - Supersöt ljusblå linnetopp från Zara med tunna axelband som knyts på axlarna. Materialet är lätt och känns som bomull, perfekt för varma dagar. Säljer då den inte kommer till användning.
Gul linnetopp med rosett från Zara - Supersöt ljusgul linnetopp från Zara med breda axelband och fina rosettdetaljer på axlarna. Passar xs-s, säljer då den är för liten för mig!