Alla kategorier > Övrigt
Baddräkt med snörning
Baddräkt med snörning  - 89 Baddräkt med snörning  - 90 Baddräkt med snörning  - 91

Baddräkt med snörning

Storlek: XS
Kategori: Övrigt
Märke: Bik Bok

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Baddräkt med snörning både bak och fram st XS från Bik bok använd 1 gång.

Nova
Nova
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart baddräkt med snörning - Snygg svart baddräkt med snörning framtill och tunna axelband. Perfekt för stranden eller poolen, med en stilren och modern look. Aldrig använd.
Svart ribbad baddräkt med snörning - från new yorker
Baddräkt  - Helt ny fr BikBok
Svart baddräkt med knytband - Snygg svart baddräkt med djup v-ringning och knytband i nacken. Djupt ringad I ryggen. Tillverkad i ett mjukt och bekvämt material som ger en smickrande passform. Kan knytas på olika sätt. Endast testad (med underkläder under såklart)
Baddräkt  - Storleken är xs/s  Knappt använda Skit snygga på!!  150kr för båda plus frakt eller 80kr/styck plus frakt
Svart baddräkt - Säljer denna baddräkt nu då den tyvärr har blivit för liten för mig men fortfarande är i jättebra skick, den har över justerbara band på sidorna så man kan själv välja hur högt upp på höften man vill ha den
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Grå dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå dunväst från Polo Ralph Lauren i storlek S. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Klassisk och stilren look. Hundra procent äkta 💯
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Vitt bälte  - Helt nytt
Fleece buff - merry berry - 🩷
Nocco Keps  - Exklusiv keps från Nocco. Använd endast ett fåtal gånger och är i mycket bra skick 🤩Priser är självklart diskutabelt ✌️
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grått set med Dior-mönster - Snyggt tvådelat set från Dior med t-shirt och shorts i matchande grått och vitt monogrammönster. T-shirten har rund halsringning med ljusgrå kant och shortsen har dragsko i midjan. Perfekt för en trendig och avslappnad look.