Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
edblad ring - nästan oanvänd ring från edblad i fint skick, stl xs, 16 mm.
Edblad ring - Hej säljer denna 17,50 ring från Edblad
Edblad ring - Ring från Edblad ny säljer för den är inte riktigt min stil tror storleken är M är inte säker eftersom jag fick den💓
Edblad ring💘 - Säljer min Edblad ring då den inte kommer till andvändning! Köptes för 400kr och säljs för 250 + frakt💘 Den är i storlek M/18,5
Edblad ring - Populär ring från edblad i storlek 16.80
Edblad ring Silvrig ring med konformade nitar - Cool och edgy silvrig ring med fem konformade nitar längs ovansidan. Ringen har en blank finish och ger en tuff vibe till din stil. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med dina accessoarer.
Edblad ring - Hade gärna velat byta min edblad ring mot en guldig i samma eller den som bara har taggar på en rad. Jag har storlek M (17.5) Den är i väldigt bra skick🤗
Edblad silver ring - Fin ring från Edblad som nästan är helt oanvänd, hittade ej exakt den på hemsidan men den liknar den på första bilden. Tror ringen är i storlek S
Edblad Ring
Edblad Ring  - 0 Edblad Ring  - 1 Edblad Ring  - 2 Edblad Ring  - 3

Edblad Ring

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: Edblad
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Silvrig äkta edblad ring. Orginal pris= 400 , säljer för 100! Säljer pågrund av att jag har 2 styckna.

alicia hec
alicia hec
(12)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Blå LV Mössa - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant. Mössan har en liten LV-logga framtill och är stickad i mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med designer-vibe.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Exklusiv svart keps från Gucci med ikoniskt GG-monogram över hela kepsen. Snygg detalj med grönt och rött band på sidan. Justerbar rem baktill. Tillverkad i 90% merinoull och 10% kashmir för lyxig känsla.
Intimissimi bh - Säljer pga inte sparat lappar på bh till att returnera. Nypris 559kr. Säljer för den är för liten. Ej använd. Storlek 75D
Vinter mössa  - Säljer en svart och grå väst mössa med klassiskt monogrammönster och kontrasterande kantband i blått.
Ioaku örhängen - Trendiga örhängen från Ioaku!
Beige fleeceväst från Patagonia - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia. Är 183cm lång
LA Keps Beige - LA Keps som är beige med snygga blommor  som design på framsidan, den är storlek 55,8.