Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Julstrumpa - Så fin julstrumpa som jag köpt begagnat men inte kommit till användning. Fint skick!
2 julstrumpor  - 2st små fina julstrumpor- Med vändbara paljetter i guld och silver. Dra handen uppåt för att få en skimrande silveryta – dra nedåt för att låta strumpan glänsa i guld. En magiskt glittrig detalj som lyser upp julen!
Julstrumpor från Happy Socks 41-46 - Ett par färgglada jul strumpor från Happy Socks med ett lekfullt mönster av hundansikten i rött, grönt och vitt på svart bakgrund. Har flera par - annonsen gäller 1 par
Rick and Morty julstrumpor - Långa strumpor. Rick and Morty. Står ingen storlek i dem men passar mig som har 43.
Röda julstrumpor med tomte - Supergulliga röda strumpor med fluffigt tomteansikte framtill och vita halkskydd under foten. Perfekta till julmyset och har en mysig design med broderade detaljer och en liten boll på tomteluva. Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen bomull med syntet. 6-12 månader helt nya.
Julstrumpor - Nya strumpor, aldrig använda. Runt storlek 40
Svarta julstrumpor med polkagrisar - Svarta strumpor med gröna tår och hälar, dekorerade med röda och vita polkagrisar samt gröna julblad. Perfekta för att maxa julkänslan och sticka ut med ett festligt mönster. Mjuka och sköna, passar till alla dina vinterlooks.
Färgglada julstrumpor med renmönster, paket, storlek 35-38 - Säljer ett set med mysiga julstrumpor i olika färger och mönster. Strumporna har ett charmigt renmönster och finns i färgerna röd, brun, rosa och blå. Perfekta för att hålla fötterna varma under vintern och julen. De är tillverkade i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Hanne Matilda Lugnfors
Hanne Matilda Lugnfors
Julstrumpa
Julstrumpa - 89 Julstrumpa - 90 Julstrumpa - 91

Julstrumpa

Storlek: Onesize
Kategori: Övrigt
Färg: Flerfärgad

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Håndsyede julesokker af upcyclede tekstiler ! Ca 45 cm Rabat ved køb af flere end en ! Se andre annoncer ;-) Tags: #julesokker #genbrug #julegaver #julklapp #jul #julepynt #slowmade #julstrumpa

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Otroligt bra skick, begränsat antal så först till kvarn
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Buff •Moon•  - Fleece buff
Svart nitarbälte - Säljer ett svart bälte med silvriga fyrkantiga nitar och metallspänne. Bältet har flera hål med metallringar. Perfekt accessoar för att ge outfiten en edgy vibe. Aldrig använd
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart och grått flätat bälte ONEWear - Snyggt flätat bälte från ONEWear Sweden i svart, grått och vitt. Bältet har ett coolt mönster och är gjort i syntetmaterial med detaljer i svart skinn vid spännet. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Rutig beige halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i klassiskt rutigt mönster med beige bas och inslag av svart, vit och röd. Halsduken har fransar i ändarna och Burberrys logga broderad i guld. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla.