Alla kategorier > Övrigt
Louis Vuitton halsduk
Louis Vuitton halsduk - 89

Louis Vuitton halsduk

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Brun

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Louis Vuitton halsduk , bra skick. Använd några gånger💗

Wilma ehn
Wilma ehn
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig halsduk från Louis Vuitton - Snygg rutig halsduk från Louis Vuitton i svart och beige. Den har ett klassiskt rutmönster och är märkt med LV-logotypen. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit.Priset är även bara startpris och kan ta olika prisförslag
Louis Vuitton halsduk - Snygg halsduk från Louis Vuitton i klassiskt rutigt mönster. Färgen är en mix av svart och grått, vilket gör den lätt att matcha med olika outfits. Halsduken har en vävd LV-logga och känns både lyxig och stilren.
Louis vuitton mössa och halsduk  - Louisvuitton mössa och halsduk, den äldre modellen men fortfarande väldigt bra skick.
Louis Vuitton halsduk - ”Graphic dual scarf” från Louis Vuitton i marinblå. Sparsamt använd och i mycket bra skick.  90% bomull och 10% cashmere.  32,5 x 192cm  Nypris: 6850kr
Louis Vuitton halsduk - Hej säljer denna Louis Vuitton halsduk och mössan, dem är äkta men har tyvärr inte kvittot kvar.  Lappen (som finns med i bilden)samt boxen finns kvar
Louis Vuitton Halsduk - Louis Vuitton Halsduk Skick:10/10 Storlek: One size Färg: Svart/Silver
Svart och grå halsduk från Louis Vuitton - Snygg svart och grå halsduk från Louis Vuitton med ikoniskt monogrammönster. Halsduken har fransar i ändarna och är tillverkad i en lyxig blandning av silke och ull. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Brun och svart halsduk från Louis Vuitton - Elegant brun och svart halsduk från Louis Vuitton med det ikoniska monogrammönstret. Halsduken har fransar längs kanterna och är perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit. Den är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. 144x145 cm
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Airpods pro 2 - Tja! Jag säljer nya oöppnade hörlurar pro 2 med noisecancelling för endast 299kr styck! Jag har flera stycken på lager just nu så det är bara höra av er hur många ni vill ha, (ett par funkar också såklart). Har bilder osv om ni önskar det!
Väska  - Mini modellen i oanvänt skick, de långa badandet saknas tyvärr
Svart spetsbody från Intimissimi - Snygg svart body från Intimissimi med tunna axelband och vackra spetsdetaljer i beige. Bodyn har blommigt spetsmönster framtill och längs kanterna, samt knäppning i grenen. Perfekt för dig som gillar eleganta underkläder med lyxig känsla.
Svart off shoulder spetsbody Intimissimi  - Säljer en svart body med off shoulder-design och bred spetskant upptill. Tight passform som framhäver figuren och ger en stilren look. Den är från Intimissimi i väldigt bra skick.
Mini väska  - Jätte fin miniväska, pris kan diskuteras.
Stora paket smällare och fyrverkerier - Säljer flera paket smällare och små fyrverkerier i olika färger, mestadels gula, gröna och röda. Alla är förpackade i plast och kommer från Extreme Fireworks. Perfekt för dig som vill ha extra tryck på firandet.
Tom Ford solglasögon - Tom Ford solglasögon, använda men grymt skick
Lv mössa - Lv mössa A kOp1A‼️ skriv vid frågor eller funderingar😊