Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cosrx snigelslem 💓 - En hudvårdsproduk som från början hade 100 ml men har använts till hälften så att det nu är ca 50ml kvar!❤️ innerhåller snigelslem
Cerave facial moisturizing lotion - Cerave facial moisturizing lotion med spf 25 säljs 129kr på apoteket men säljer för 100kr
Flamingo Body Lotion - En kroppslotion från Flamingo med en färgglad etikett som har ett tropiskt mönster med gröna blad och rosa detaljer. Flaskan är genomskinlig med en vit kork.
Body lotion - Body lotion från “Love beauty and planet” som jag har använt 1-2 ggr. Doftar jättegott men jag föredrar parfymfritt därför säljer jag den💓
MOISTURIZING - ❗️OANVÄNDA SYNS PÅ ANDRA BILD❗️ Vevay Stora LILA = day cream provitamin B5.  PHYTOMER -Mörkblå 2st = body milk  PHYTOMER- Ljus blå 4st. Rehydrating mask.
Rahua legendary amazon oil - Säljer denna grymma hårolja då den inte kommer till användning. Mer än halva kvar. Nypris 569:-
Tindra
Tindra
Cosrx oil free ultra moisturizing lotion
Cosrx oil free ultra moisturizing lotion - 89 Cosrx oil free ultra moisturizing lotion - 90

Cosrx oil free ultra moisturizing lotion

Storlek: 100ml
Kategori: Övrigt
Märke: COSRX
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna oil free ultra moisturizing lotion från cosrx då den inte passar mig. Har endast använt ett fåtal gånger så den är i princip ny. Nypris 329kr, säljer för 150kr

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor