Alla kategorier > Mode > Accessoarer
3 örhängen
3 örhängen  - 89 3 örhängen  - 90

3 örhängen

Storlek: ?
Kategori: Accessoarer

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

3 par örhängen tidigare köpt på Plick aldrig använt………..ett par =10kr två par =17kr alla =27 Örhängen + frakt Frakt = 24kr

S🧿NJA
S🧿NJA
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
3 par örhängen  - Hej! Nu säljer jag mina örhängen som är på bilden som ett kit för 60kr. Köparen betalar frakten.
Örhängen 3 par silver  - Säljer 3 par örhängen i silver med kvadratiska svarta studdar, rosetter och en triangel med året 2006 på. Perfekt som en present eller för dig som gillar unika accessoarer!
Örhängen I<3 Jesus  - Örhängen I <3 Jesus, du får med ploppar💕
Örhängen i 3-pack - Aldrig använda
3-pack silvriga örhängen - Säljer tre par stora och mellanstora i silverfärg. Ett par är klassiskt släta, ett par har glittrig yta och det tredje paret har en snygg räfflad design. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Guldfärgad digital klocka Casio - Stilren digital klocka från Casio i guldfärgad metall med klassisk länkarmband och rektangulär display. Klockan har digital tidvisning, datum och alarmfunktion. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill ha något som sticker ut.
Svart läder bälte  - Svart bälte men silver metall