Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Färgglada sublimerda örhängen med apelsinmotiv
Färgglada sublimerda örhängen med apelsinmotiv - 89

Färgglada sublimerda örhängen med apelsinmotiv

Storlek: 1,8 cm
Kategori: Accessoarer
Märke: Egentillverkade
Skick: Nytt skick

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga och unika örhängen med ett livfullt apelsinmotiv i orange och rött. Perfekta för att liva upp vilken outfit som helst! De är lätta och bekväma att bära hela dagen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Färgglada örhängen med unika mönster, Egen Hantverk  - Säljer tre par unika örhängen med olika färgglada mönster. Det första paret har ett spirituellt motiv i regnbågens färger, det andra paret har ett mönster av apelsinskivor i orange och rött, och det tredje paret har ett mönster av färgglada makroner. Perfekta för att liva upp vilken outfit som helst! Priset är p/par örhängen.
Färgglada örhängen med meditativt motiv - Unika örhängen med ett meditativt motiv i regnbågens färger. De har en droppformad design och är perfekta för att ge en färgklick till din outfit. Passar bra till både vardag och fest.
Färgglada lätta sublimerade örhängen med mönster - Säljer ett par unika och färgglada örhängen med ett coolt mönster i regnbågens alla färger. De är formade som droppar och har en glansig yta som verkligen fångar ljuset. Perfekta för att liva upp vilken outfit som helst! 🌈
Tyg Beige shoppingväska med färgglatt tryck - Säljer en beige shoppingväska i bomull med ett coolt och färgglatt tryck av en person med glasögon och blommor. Perfekt för att bära med sig allt man behöver till skolan eller en dag på stan. Väskan har två handtag och är rymlig och praktisk.
Mörkbruna skinnstövletter med klack *Rizzo - Snygga mörkbruna stövletter i skinn med spetsig tå och låg klack. De har elastiska paneler på sidorna för enkel påtagning och en stilren, smal siluett. Perfekta för dig som gillar en klassisk men edgy look.
Mörkblå mocka loafers Made in Italy - Snygga mörkblå loafers i mjuk mocka med kontrasterande vit söm runt tån. Klassisk rund tå och platt sula med gummidetaljer bak för extra grepp. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma skor med italiensk touch.
Svarta Ecco boots i skinn - Snygga svarta Ecco boots med rund tå och platt sula. Tillverkade i grovt skinn med elastiska paneler på sidorna för enkel på- och avtagning. Perfekta för dig som gillar klassisk stil med en modern touch.
Liknande annonser
Visa alla