Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Bälte
Bälte - 0

Bälte

Storlek: 105
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nytt storlek 105cm

Abdi Mohammed
Abdi Mohammed
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bälte - Snyggt bälte med klassiskt rutigt mönster i beige och grått. Bältet har en stor logga i metall som spänne och är gjort i canvas med läderdetaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Två bälten - Säljer två stilrena bälten med stort H-format metallspänne. Ett bälte är mörkblått och det andra är vitt, båda i slätt läder med synliga sömmar. Perfekta accessoarer för att lyfta din outfit.
Bälte  - Pris kan duskiteras det är sprillans nya aldrig använt.
Bälte - Helt ny Ysl bälte.
Bälten - Fina bälten passar perfekt till fester och även till vardagen passa på att köpa nu!
Mocka bälte - Säljer ett grått mocka bälte som är i bra skick för 149kr, bältet är 105cm lång, om du har övriga frågor skriv!
Bälte - Svartsilvrigt bälte, använd fåtal gånger 🥰
Snygga bälten! - Snygga bälten som passar till vardagen så som fest! Kan alltid skicka fler bilder vid behov. Pris går att diskutera.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
armband silver - Säljer ett armband från Snö of Sweden i silverfärg med två sammanlänkade hjärtan. Oanvänt med lapp kvar.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen