Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Svart läderbälte Salvatore Ferragamo
Svart läderbälte Salvatore Ferragamo - 0 Svart läderbälte Salvatore Ferragamo - 1

Svart läderbälte Salvatore Ferragamo

Storlek: 105
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

600 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snyggt svart bälte från Salvatore Ferrag sopm har ett präglat mönster i lädret och ett stort, silverfärgat spänne med Ferragamo-loggan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en exklusiv touch.

Natte
Natte
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Stilrent svart skärp från Salvatore Ferragamo. I storlek 110cm. Helt nytt oanvänt. Bältet har en klassisk, slät design med lätt textur på lädret och levereras med originalförpackning och dustbag.
Svart bälte  från Salvatore Ferragamo - Säljer ett svart skärp från Salvatore Ferragamo med elegant guldfärgat spänne. Skärpet kommer i originalförpackning med röd presentpåse och ask. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Salvatore Ferragamo bälte - Säljer ett svart bälte från Salvatore Ferragamo med en ikonisk silverfärgad spänne. Skärpet är i storlek 42/105. Kommer med originalförpackning. Tyvärr inget kvitto men köpt från miinto. Billigare vid snabb affär
Svart och brunt skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt bälte från Salvatore Ferragamo i svart och brunt skinn med ikoniskt dubbel-Gancini spänne i svart metall. Bältet har stilren design och präglad logga på insidan. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch. (Lite söndrig på insidan, inget som märks)
Salvatore Ferragamo bälte  - Bältet passar till alla olika stilar, oanvänd , väldigt unik  pris kan diskuteras
Salvatore ferragamo Solglasögon SF 278s - Nypris var 2400 kr, Säljer mina snygga solglasögon i klassisk pilotmodell med svarta glas och silvrig metallram. Skalmarna är svarta med tunna detaljer och näskuddar för extra komfort. Kommer i ett svart fodral. Svarta pilotbågar med silvrig metallram
Svart läderbälte - Snyggt svart bälte i äkta läder med diskret präglad logotyp på spännet. Klassisk och stilren design som passar till jeans eller kostymbyxor. Tillverkat i Spanien och har tydliga sömmar längs kanterna.
Svart läder bälte  - Svart läder bälte helt ny med box
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm